anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędnie naliczane dopłaty dodatkowe - sprawdzajcie konta

Kool-Outlet
#8 Zapaleniec#

W dniu dzisiejszym, po raz pierwszy szczegółowo sprawdziłem naliczone opłaty za poprzedni miesiąc - konkretnie dopłaty dodatkowe - w moim przypadku była to dopłata z kodem "DPD_N1_PODJAZD". Zauważyłem kilka dopłat dodatkowych po 3.99 każda do kilku zamówień z różnych dni. Zaznaczę że w styczniu nie zamawialiśmy podjazdów DPD - przesyłki były nadawane w punktach odbioru. Opłaty dodatkowe były związane z zamówieniem kuriera do odbioru mniej niż 3 przesyłek. Zgłosiłem sprawę i w ciągu kilku godzin otrzymałem informacje że dopłaty zostały błędnie naliczone i że Allegro w moim imieniu zgłosi reklamacje do przewoźnika... Bardzo dziwna sytuacja - można by zrozumieć błąd systemu jeśli byłyby jakiekolwiek zamawiane podjazdy po odbiór - w moim przypadku podjazdów nie było żadnych...

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kool-Outlet Poczekaj proszę na rozpatrzenie reklamacji, skoro otrzymałeś już potwierdzenie, że zostanie ona złożona.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Kool-Outlet
#8 Zapaleniec#

Przecież nie mam innego wyjścia - nie za bardzo rozumiem insynuacji - warto o takich sprawach informować innych sprzedawców żeby mogli wyłapać błędnie naliczane opłaty jak najszybciej.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Warto i należy to robić wszak ich ciężko zarobione pieniądze nie powinny być przywłaszczane przez inne podmioty bezpodstawnie.

oznacz moderatorów