anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bledna nazwa oferty ,

Muvoneo
#8 Zapaleniec#

Witam 

Rozpoczynam swoja przygode na Allegro i dzialam za posrednictwem Baselinkera, podczas wystawiania oferty zaciaga mi sie bledna nazwa aukcji ni nie wiem jak to zmienic ...prosze o wsparcie ...

Muvoneo_0-1707828734724.png

Hantla regulowana ma wage 24 kg a zaciaga sie 25,5...

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

serwis-texas
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Muvoneo Przejdź do edycji oferty i usuń obecny produkt. Następnie kontynuuj bez produktu. Powinieneś mieć możliwość dodania nowego produktu do katalogu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Muvoneo
#8 Zapaleniec#

Witam 

Niestety nie da sie dodac nowego produktu z katalogu gdyz go nie odnajduje ...caly czas sugerowany jest poprzedni produkt z bledna waga...?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Muvoneo pokaż mi proszę całe okno swojej przeglądarki, gdy próbujesz dodać nowy produkt. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Muvoneo
#8 Zapaleniec#

Muvoneo_0-1707843034614.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Muvoneo przykro mi, ale jeśli to wystawianie przez Baselinkera to niestety nie pomogę. Sprawdziłam dodawanie przez nasz formularz i można normalnie uzupełniać parametry, aby dodać nowy produkt do katalogu.

Zrzut ekranu 2024-02-13 o 18.52.04.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Muvoneo
#8 Zapaleniec#

Witam Pani Olu 

Problem moim zdaniem nie stoi po stronie Baselinkera tylko allegro i bazie produktow ktore automatycznie dodawane sa w produktyzacji, chodzi o bledne parametry tego produktu w aspekcie nazwy oraz wagi zamiast 25,5 to 24 kg, i nazwa nie Hantel regulowany 25,5 tylko Hantel regulowany FIT RABBIT 24 kg czarny + 2 ręczniki GRATIS!, jak widac na zdjeciu nazwa sie automatycznie zaciaga z ALLEGRO, 

Muvoneo_0-1707848087972.png

Prosze o skasowanie produktu albo wprowadzenie zmian dzieki temu w produktyzacji doda sie prawidlowy, ....

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Muvoneo żebyśmy mogli zgłosić błąd w produkcie czy posiadasz link lub numer oferty z zrzutu, który wstawiłeś tutaj rano? Chodzi mi o ofertę z tytułem: "Hantel regulowany 25,5" 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Muvoneo
#8 Zapaleniec#

Witam Pani Olu 

 

Tutaj jest numer aukcji z rana 

r: 15156579769
sygnatura: 4225900
Najlepiej by bylo skasowac zrefereowane u Panstwa produkty tak by nie zaciaglay sie do aukcji z Baselinkera, dlaczego mi zalezy na tym by aukcja byla wystawiona przez Baselinkera gdyz mam magazyn na tej platformie i stoki nie bede sie zaciagac jak zrobie aukcje przez formularz alegro...
Ten z lewej jest ok na zdjeciu ten z prawej nie ok z Allegro
Muvoneo_0-1707850028467.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Muvoneo dzięki, w tej sytuacji kliknij proszę w "zgłoś błąd w produkcie", który widoczny jest po lewej stronie i napisz zmiany jakich zmian powinniśmy tak dokonać. Gdy nasz konsultant rozpatrzy Twoją sugestię, poprawimy te wartości i wówczas będziesz mógł wystawić tę ofertę tak jak chciałeś, czyli przez Baselinkera, z poprawnymi już danymi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Muvoneo
#8 Zapaleniec#

Cześć 

Muvoneo_0-1707842951393.png

Oto okno z Baselinkera...

oznacz moderatorów