anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta prywatnego ,czy to normalne ?

JachJ2
#1 Nowicjusz#

Sprzedaje na allegro jako osoba prywatna ,jak na razie udało się sprzedać 5 przedmiotów i nagle dostaje informacje iż moje konto zostało zawieszone:

    "Prosimy Cię o potwierdzenie Twojej tożsamości oraz możliwości pozytywnej finalizacji transakcji. W tym celu prześlij nam:

zdjęcie towaru wystawionego na sprzedaż wraz z umieszczonym obok niego Twoim dokumentem tożsamości,

kolorowe zdjęcia (nie skany) obu stron Twojego dokumentu tożsamości,

zdjęcie Twojej twarzy (selfie), na którym widać także Twój dokument tożsamości."

                        OK zrobiłem wysłałem, a dziś kolejna wiadomość:

"Proszę o realizację wszystkich sprzedanych zamówień oraz uzupełnienie trakcingów w zakładce zamówienia lub przekazanie podpisanych przez kupujących protokołów odbioru.

Proszę o kontakt ponownie dzień po odebraniu wszystkich przesyłek przez kupujących."

Dodam ,ze przesyłki (5 sztuk ) wysłane ,juz dawno doręczone ,jak na razie brak dyskusji czy problemów z kupującymi.

Czy to normalna procedura na Allegro względem sprzedających prywatnie ?

 

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć czy to normalne, ale przy sprzedaży niektórych artykułów jak np: konsole bywają takie praktyki.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Czy normalne i logiczne trudno jednoznacznie odpowiedzieć ,ale jak chcesz dalej prowadzić handel to nie masz innego wyjścia jak stosować się do ich zasad.

oznacz moderatorów