anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta za nic, brak pomocy ze strony pracowników

Anita99_
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, chce podzielić się swoją sprawą. Otóż, w dużym skrócie. Jakiś czas temu sprzedałam monitor komputerowy z uszkodzeniem które zostało jasno wyszczególnione w opisie, słowa nie budziły żadnych podejrzeń. Dla każdego, kto przeczytał opis był jasny, niestety nie dla Pana kupującego, który w ogóle przed zakupem tego opisu nie przeczytał. Oczekując w pełni sprawnego monitora wartego 1500zl który kupił za 200zl otworzył dyskusje z problemem, że został wprowadzony w błąd i chce zwrócić. Napisałam oczywiście, że nie ma możliwości zwrotu gdyż jestem osobą prywatną. Niestety, zgłosił się do POK i jakiś pracownik bezmyślnie przyznał ten pok mimo że absolutnie nie było ku temu powodu. Otrzymałam blokade sprzedaży, z początku kazano mi opłacić ten pok i wtedy konto zostanie odblokowane, więc odwołam się od tej decyzji gdyż nie powinnam za to płacić skoro przedmiot byl zgodny z opisem. Niestety, otrzymałam po tym odpowiedź że nie muszę jednak płacić tego POK jednakże, uwaga, moje konto nie zostanie odblokowane '' za wprowadzenie kupującego w błąd'' sprawa trwa po dzień dzisiejszy, nikt z allegro nie chce mi pomóc. Proszę mi odpowiedzieć JAKIM PRAWEM zostałam tak potraktowana i jakim prawem mam blokade konta dożywotnio tak naprawdę bez powodu? Jak można wprowadzić kogoś w błąd, jeśli informacja zawarta jest w opisie i wystarczyło go jedynie przeczytać ot cała filozofia? Proszę aby ktoś zajął się ta sprawa i ściągnął blokade z mojego konta, bo to niedorzeczne. 

oznacz moderatorów
227 ODPOWIEDZI 227

kostas11
#21 Demiurg#

@Knowhere dla mnie jedno i drugie jest winne a allegro nie potrzebnie się wpierdzieliło z POK 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  A było tam zdjęcie zbitej matrycy ? 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg  tak w kolejnych zdjęciach ale nie widać uszkodzeń prócz białej kropki w dolnym prawym rogu 😞

fghgh.jpg

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Kaliope_Brzeg  Nie..bo była zbita🤣🤣🤣

Tak- podobno już na drugim zdjęciu

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pulkownik66 no właśnie nie widać uszkodzeń 😞 

ghjjk.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Chłopina obejrzał zdjęcia monitora, doczytał do momentu :

Przygotuj się na maraton grania dzięki technologii Eye Care i niezwykłemu komfortowi

Po odebraniu paczki monitor odpalił i resztę już znamy 😂😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kostas11 Jeżeli w parametrach było Uszkodzone, to winy sprzedającej nie ma żadnej(!)

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Knowhere  Dokładnie tak!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jasne, czysta manipulacja 🙂

Najistotniejsza informacja na szarym końcu ochów i achów. Dobrze, że nie pod gwiazdką w odnośniku 😄

Moim zdaniem to nawet bezczelność.

oznacz moderatorów

Anita99_
#8 Zapaleniec#

@xyz96 tak jak pisał kolega wyżej, opis kopiowalam od producenta i mimo że informacja była na górze to wkleilo się tak, że informacja została na końcu, bo było wklejone. Pomijając fakt na górze czy na dole, opis jest i osoba która go przeczyta (jest do tego zobowiązana jeśli kupuje) nie ma żadnych wątpliwości, że jest uszkodzony. Bezczelność to kupowanie bez czytania opisu i robienie za to pretensji. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Anita99_ No więc masz zablokowane konto za" bezczelność kupującego". Teraz już wiesz, czyja to naprawdę była bezczelność i próba wprowadzenia w błąd.

Brawo Allegro!

oznacz moderatorów

Anita99_
#8 Zapaleniec#

@xyz96 my się raczej nie dogadamy, bo ty niczego nie rozumiesz, argumenty innych ciebie nie przekonują, masz jasno postawione jedno przekonanie i koniec kropka, nie dociera do ciebie argument, bardzo silny swoją drogą, że kupujący ma obowiązek przeczytania calego opisu i że czy chcesz, czy nie, informacja o uszkodzeniu jest w tym opisie więc jest to zgodne z regulaminem i prawem. Nie znasz pojęcia 'wprowadzenie w błąd", ale trudno, nie każdy musi przecież być po mojej stronie. Oby Ciebie taka sytuacja nie spotkała. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 Właśnie dokonałeś samozaorania - i to w sposób mistrzowski 🤣

Kupujacy nie musi czytać i rozumieć - ok, idąc tym tropem, twoje wpisy tutaj na Gadane tracą sens bo kupujący i tak ich nie rozumieją....

Dziękuję, dobranoc 😂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pinsplash Głupoty wypisujesz i nie czujesz ironii. Samozaoranie, chciałbyś, ale twoje niedoczekanie. Sens tracą, też byś chciał, ale nie ty o tym decydujesz i nie garstka innych sprzedawców stale tu przesiadujących, zamiast zająć się sprzedawaniem. Żaden profesjonalny sprzedawca, robiący biznes na Allegro nie przesiaduje na forach całymi dniami - moim zdaniem.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@xyz96  Powiem tak jak lubisz, nie Ty nam będziesz mówił gdzie i jak długo mamy przesiadywać 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg To prawda, dlatego Was nie wyganiam 🙂 Siedźcie sobie 🙂

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@xyz96  Ty wiesz, że bez nas zanudziłbyś się dokumentnie wklejając w kółko te same formułki i linki 😁

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 na zdjęciach też nie widać uszkodzeń 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Anita99_
#8 Zapaleniec#

@xyz96 @kostas11 jeśli chodzi o zdjęcia, to są realne, jeśli uszkodzenie nie jest widoczne na zdjęciu to przez jakość zdjęć wklejonych w allegro, i też tego że rozlania matrycy nie widać póki się go nie odpali. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Anita99_  To może trzeba było pyknąć zdjęcie odpalonemu ? 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów