anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokada konta

MAMY ROZWIĄZANIE!
Motoswat
#8 Zapaleniec#

witam czy miał ktos taki problem z allegro ze powiazali konta z osoba z rodziny i zablokowali przez to konto 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28
solek98
#9 Pomysłodawca#

Typowe zachowanie tego serwisu, w moim przypadku zabrali pieniądze z konta mimo że kupujący odesłał inne przedmioty niż kupił. A to już jest kradzież przez nich.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

I nadal nie wyjaśnili ? 😒

oznacz moderatorów
Tomaszzz89
#3 Debiutant#

prosze tez o moje szybsze rozpatrzenie sprawy.

oznacz moderatorów
Tomaszzz89
#3 Debiutant#

ja tez otrzymuje takie wiadomosci, to jak szukanie igły w stogu siana

oznacz moderatorów
Tomaszzz89
#3 Debiutant#

czyli sprzedałem telefon do lombardu, ktos go kupił , urzytkuje go wchodzi na allegro a ja mam blokowane konto. 

oznacz moderatorów
Tomaszzz89
#3 Debiutant#

witam. ja mam taki problem. zostałem powiązany z innym kontem. Tylko nie wiem o jakie konto chodzi.

oznacz moderatorów
Tomaszzz89
#3 Debiutant#

tak ja mam. mam od miesiąca zablokowane konto. dostaje wciąż te same jednoznaczne wiadomości. brak słów za niedlugo nikt nie będzie sprzedawał i kupował na tej platformie, wszystcy beda zablokowani i w ciągłych dyskusjach.

oznacz moderatorów
Sebastianpan92
#7 Wielbiciel#

Witam.. Ja również mam zablokowane konto bo kupiłem Telefon od osoby i zalogowałem się na jej loginie. Telefon zwróciłem tej osobie, ale nadal mam konto zablokowane. Z tego co mi wiadomo tamte konto napisało do Allegro że nie mamy żadnego powiązania, to czysty przypadek. Wiem też że tamta osoba ma niewyjaśnione sytuację z telefonem który zaginął w Paczkomacie lub nie został odebrany a paczka opłacona. Są screeny.. Ja Zgłosiłem sprawę na policję że względu takich że Allegro mnie oskarża o to że jestem właścicielem konta tej Pani.. Piszę do nich i nic. Opłacone mam rachunki i nic. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
KAMROD
#8 Zapaleniec#

Czy udało Ci się rozwiązać problem? Mi zablokowali konto, a potem bratu, który nie logował się na moim urządzeniu. Mieszka gdzie indziej, podstawą blokady było to samo nazwisko. Napisali, że blokują z powodu naruszenia zasad, że niby poza nim ktoś jeszcze ma dostęp do konta. Totalna bzdura, ale po co wciągają mi rodzinę? Nawet nie raczyli mu odpisać. Blokada i koniec. Mają wgląd do loginów, mogą sobie sprawdzić na jakim urządzeniu kto się loguje a mimo to, że ktoś jest czysty jak łza to blokada bo ktoś miał zły dzień w pracy.

oznacz moderatorów