anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada Konta

Grzegoslaw1212
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Nadal mam zablokowane konto i brak możliwości wypłat. Przed chwilą dostałem maila, że dziękują za przesłane dokumenty i, że zostały trwale usunięte z ich systemów. Oraz, że weryfikacja przebiegła negatywnie, konto nie zostanie odblokowane, że nie wyrażają zgody na założenie nowego konta oraz korzystanie z kont innych użytkowników.

Czy ktoś mi jest w stanie to jaśniej wytłumaczyć? Bo co ja wyślę dany towar i nie zobaczę ani towaru ani pieniędzy których nie mogę wypłacić? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Grzegoslaw1212 Zgodnie z informacją, którą dostałeś w wiadomościach mailowych z działu bezpieczeństwa nie zgadamy się na prowadzenie przez Ciebie sprzedaży na Allegro i ta decyzja się nie zmieni. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Grzegoslaw1212
#7 Wielbiciel#

Tylko szkoda, że nikt nie raczy podać solidnego i konkretnego powodu. Ale skoro ta decyzja się nie zmieni to ja nie mam zamiaru realizować zamówień dopóki nie będę mógł zlecić środków do wypłaty. Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Grzegoslaw1212 Nasz pracownik poinformował Cię jasno, że w związku z przesłanymi dokumentami oraz na podstawie historii wcześniejszych kont nie potwierdziliśmy Twojej wiarygodności jako sprzedawcy i nasza decyzja pozostaje niezmienna. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów