anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokada konta

mi-store24
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

klka dni temu otworzyliśmy konto na Allegro, po szeregu pytań do weryfikacji i spełnienia wymogów konto zostało aktywowane. Niestety po wystawieniu kilku aukcji i sprzedaniu dwóch produktów konto zostało zblokowane do kalejnej weryfikacji....po spełnieniu wymogów Pana weryfikatora odmówiono nam aktywacji konta!! pomimo blokady produkty wysłaliśmy do klientów i poprosiliśmy weryfikatora aby ponownie rozważył swoją decyzje lub wytłumaczył dlaczego/ gdzie zrobiliśmy błąd przy zakakładaniu konta... tym bardziej dziwi nas postawa Allegro gdyż działam na różnych platformach Polskich i międzynarodowych i nigdy sie nie spotkałem z taką sytuacją... Firma nie ma żadnych zobowiązań tak jak moja osoba!! nie widniejemy na żadnych czarnych listach czy w BIK-u itp. mogę w każdym banku czy innych platformach internetowych otworzyć konta prócz Allegro proszę mi wytłumczyć na czym polega??!! decyzja dla mnie jest nie zrozumiała  a wręcz chora.... a argumenty ze strony Allegro baaaaardzo ogólnikowe....żadnych kontretów.....

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

NEXT_ERA
#9 Pomysłodawca#

Witamy w Allegro.
Przyzwyczaj się do takiego funkcjonowania tej strony 😉

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli nie otrzymałeś informacji z powodami blokady lub czegoś nie rozumiesz, możesz dopytać tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów