anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

Client:120525936
#2 Obserwator#

Dzisiaj założyłem konto i nagle po paru godzinach cyk 


Zawiesiliśmy Twoje konto z powodu naruszenia art. 8.7 Regulaminu Allegro. Zgodnie z nim użytkownik, którego działalność w serwisie została zawieszona, nie może zarejestrować nowego konta ani korzystać z innego bez naszej zgody.

Co to dla Ciebie oznacza

Usunęliśmy wszystkie wystawione oferty i anulowaliśmy oferty kupna złożone w licytacjach. Nałożyliśmy również czasowe opóźnienie wypłaty środków z Allegro Finanse do czasu dostarczenia towaru Kupującym (Regulamin Allegro załącznik 7a, art. 2.2. oraz załącznik 7b, art. 3.2.).

Twoje konto pozostanie zawieszone bezterminowo.

W przypadku wątpliwości skontaktuj się z nami, korzystając z formularza kontaktowego za pośrednictwem tego odnośnika.

Uwaga! Prosimy, nie używaj opcji „Odpowiedz”, ponieważ tak wysłana wiadomość do nas nie dotrze.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli miałeś zawieszone konto a zarejestrowałeś nowe?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:120525936 Pewnie miałeś wcześniej inne konto a na nim jakieś nierozwiązane sprawy - np. nieopłacone rachunki, nierozwiązaną reklamację itp. itd.

oznacz moderatorów

Client:120525936
#2 Obserwator#

możliwe ale to tak z 5 lat temu, co mam teraz zrobić?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:120525936 założ nowe konto ... tylko sprytnie .

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:120525936 No tak bo po 5 latach problem przestaje istnieć 😎

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:120525936  Nawet jeśli to było wiele lat temu problem trzeba wyjaśnić, załatwić.  Jeśli  były nierozliczone płatności to możliwe że nawet już się przedawniły, ale wyjasnić  sprawę trzeba.

Wygląda na to że trafiłeś na czarną listę na Allegro i nie założysz żadnego konta  dopóki nie posypiesz głowy popiołem i  nie wykonasz pielgrzymki do Poznania,  koniecznie na kolanach !!!

oznacz moderatorów