anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokada płatności payu

Szafmanka
#2 Obserwator#

Witam,

Otrzymałam dziś maila o treści: " W związku z tym, że w dalszym ciągu nie otrzymaliśmy od Ciebie dokumentów, które są niezbędne do przeprowadzenia przez operatora płatności PayU okresowej weryfikacji oraz aktualizacji Twoich danych* informujemy, że PayU nie będzie mogło dłużej świadczyć dla Ciebie usług w ramach serwisu Allegro. .... " Po zalogowaniu na konto allegro okazuje się że payu jest aktywne natomiast przelewy 24 są nieaktywne pomimo iż przesyłałam już zdjęcia dokumentów do weryfikacji. I co teraz? Muszę mieć aktywne oba sposoby płatności?? Przelewy24 już nie będą działać i mimo przesłania dokumentów są nieaktywne??

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Szafmanka widzę, że odbyłaś dziś rozmowę telefoniczną z naszym doradcą. Czy udało Ci się rozwiązać problem? Potwierdź proszę, czy sprawa dotyczy konta, z którego piszesz? Jeśli tak, napisz, czy wysyłałaś dokument tożsamości do PayU, czy tylko do Przelewy24? PayU jest nadrzędnym operatorem, dlatego bez odpowiedniej weryfikacji, Przelewy24 również mogą nie działać. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Szafmanka
#2 Obserwator#

Sprawdziłam gdzie się dało i wygląda na to że przesyłałam dokumenty do przelewy24, nie znalazłam żadnego potwierdzenia dotyczącego payu. Może więc tak jak Pani pisze z tego powodu mam zablokowane przeley24 mimo przesłanych dokumentów.

Z konta allegro nie przekierowuje mnie do payu. Próbuję przesłać dokumenty przez stronę payu ale póki co nie działa. Pojawia się poniższy komunikat o konserwacji serwera. Oczywiście będę jeszcze próbować. 

 

2023-04-26 (5).png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Chwila kupujący czy sprzedajacy?

oznacz moderatorów

Szafmanka
#2 Obserwator#

Sprzedający oczywiście. Kupujący też przez taką weryfikacje przechodzą?

oznacz moderatorów