anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak automatycznych zwrotów na Allegro Lokalnie

Client:90346990
#3 Debiutant#

Dlaczego allegro oszukuje na prowizji i wymusza pisanie do nich o zwrot za promowanie z usunietych przed czasem ofert? Nie ma takiej informacji w regulaminie, a strasza windykacjami za fikcyjny dlug

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Client:90346990 "a nie ataki ad personam jak co poniektorzy tutaj."

Chyba zapomniałeś że przed chwilą wyzywałeś w tym temacie od debili

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90346990 Jeśli zadłużenie było już w firmie windykacyjnej, skontaktuj się z jej przedstawicielem. Możliwe, że naliczono odsetki. Lepiej to wyjaśnić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:90346990 "Dziekuje za rzeczowa odpowiedz a nie ataki ad personam" - napisał ktoś, kto dosłownie przed chwilą w swoich (usuniętych już) postach wyzywał ludzi od d3bili😏

PS https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/1 (art. 1, pkt 38 oraz 42).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:90346990
#3 Debiutant#

rozroznijmy obrazanie od nazywania RZECZY po imieniu 😄 

odnosnie zalacznika, znam na pamiec te smieszne regulki tam wpisane. Wysmienicie wam idzie blokowanie tego 😄 

 

Konto netflix - Niska cena na Allegro.pl

 

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Client:90346990 to zgłaszaj netflixy, ja chętnie pozgłaszam konta steam 😏

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:90346990 Wytłumaczę na przykładzie, bo widzę, że nie dociera jak do człowieka rozumnego.

Załóżmy, że wykupiłeś winietę na autostradę. Wjeżdżasz na nią i zapier... ile fabryka dała, bo przecież w poważaniu masz jakiś tam kodeks drogowy. Wskutek tego już po kilku minutach zatrzymuje cię nieoznakowany patrol - prawko ci zabierają, a auto ładują na lawetę. Zgodnie z twoją "logiką" właściciel autostrady powinien oddać ci kasę za winietę, bo przejechałeś tylko ułamek trasy, a zapłaciłeś za przejechanie całej?😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:90346990
#3 Debiutant#

ale oczywistym jest, ze beda isc w zaparte i twierdzic ze nie jest to zgodne z ich regulaminem, tylko co mnie to obchodzi? Mam prawo sprzedac swoje konto i tyle, sa juz wyroki trybunalu UE w tej sprawie, tak samo jak kary za geoblokady dla duzych wydawcow i serwisow typu Steam. Swietym prawem kupujacego jest prawo do odsprzedazy pod warunkiem ze nie lamie to polskiego czy unijnego prawa, wiec te smieszne argumenty o regulaminach wsadz se tam gdzie promieniowanie nie dociera

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:90346990 Ten wyrok dotyczył licencji cyfrowych, a nie stricte kont. I nie, nie możesz ich sprzedawać, bo zabraniają tego regulaminy zarówno netflixa, jak i steama.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:90346990
#3 Debiutant#

PS: do konta przypisujesz licencje, wiec masz prawo takowe konto sprzedac i skoncz juz **piiip***lic bo sie slabo czlowiekowi robi.

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Client:90346990 nie ma takiego zapisu w polskim prawie, można sprzedawać konta steam. Wiadomo że polskie prawo jest wyżej niż regulamin steam i allegro, ale nie zmusisz właściciela straganu by pozwolił na sprzedaż u siebie czegoś czego nie chce by u niego było sprzedawane. To jest jego prawo wyznaczać co może być u niego sprzedawane.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:90346990 Nikt tu nie broni żadnych korporacji, tylko usiłuje ci wyjaśnić, że skoro masz w d... zapisy regulaminów, które sam zaakceptowałeś, by następnie świadomie i z premedytacją je (z)łamać, to pretensje miej tylko i wyłącznie do siebie. A jeśli masz z tym problem, to bujaj się do sądu. Dotarło w końcu? Wątpię...
Dyskutować to można z kimś kto ma jakieś argumenty, a nie z ich braku używa ww. argumentum ad personam (co jednocześnie czyni z takiej osoby chama, buca i hipokrytę).

@_HolaOla_ @nat_not Patrząc na treść postów autora wątku, to chyba znudziła mu się możliwość wypowiadania się na tym forum.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Client:90346990 nikt ci nie broni w Polsce sprzedawać kont steam, w czym problem?

to że Allegro zabrania tego u siebie nie sprawia że utraciłeś swoje prawo do sprzedania tego gdzie indziej

oznacz moderatorów

Client:90346990
#3 Debiutant#

ale czy ten watek jest o sprzedazy kont czy czegokolwiek innego? dotyczy nieuczciwej praktyki ze zwrotami za promowanie. Opinie twoja czy regulamin allegro odnosnie sprzedazy kont netflix, steam i innych mam gleboko w pupie. Wiec mow na temat, albo sie nie udzielaj klaunie.

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Client:90346990 o sprzedaży kont jest większość tego wątku, ale jak zostajesz wyjaśniony to nagle wyskakujesz z tym że moja opinia się nie liczy 😏 Również mam w pupie co masz w pupie. I nie pisz mi co mam pisać klaunie. 😏

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Ja się z zgadzam, że Allegro powinno zwracać opłaty za niewykorzystane promowanie (niezależnie od tego czy aukcja łamie regulamin czy nie) i na szczęście to robią. Porównanie z autostradą nie jest do końca dobre, bo po utracie prawka (z powodu przekroczenia punktów) chyba można jeszcze jechać do końca dnia albo przez 24h, zawsze też pasażer (jeśli jest) może zastąpić kierowcę i wykorzystać resztę opłaconego fragmentu.

oznacz moderatorów