anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak dostępu. Nie masz uprawnień do operacji na wskazanej ofercie [Forbidden (OfferAccessDeniedExcep

LuksTrejder
#2 Obserwator#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam. Podczas wystawiania ofert przez sky-shop taki błąd: 

Brak dostępu. Nie masz uprawnień do operacji na wskazanej ofercie [Forbidden (OfferAccessDeniedException)]

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LuksTrejder Cześć. Jest to komunikat od administratora narzędzia, dlatego w tej sprawie skontaktuj się bezpośrednio z SkyShop (https://sky-shop.pl/kontakt/

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

@LuksTrejder 

Z tego, co widzę, masz konto zwykłe, a na nim nie ma możliwości zarządzania aukcjami z poziomu serwisu zewnętrznego. Dostęp do API Allegro jest tylko na kontach firmowych.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@LuksTrejder jest dokładnie tak, jak mówi @pecela. Od 12.07.2022 nie ma możliwości wystawienia, czy edycji ofert za pomocą API, jeśli posiadasz konto zwykłe. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Elo-Car
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam podobny problem.
Próbowałem wystawić oferty z drugiego konta za pomocą pliku jednak otrzymuję status "niepoprawny"

W raporcie na czerwono status: "niezaktualizowane", a obok: "Brak dostępu. Nie masz uprawnień do operacji na wskazanej ofercie"
Konto mam firmowe.

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Elo-Car Czy możesz wskazać mi ofertę, dla której otrzymujesz taki komunikat?

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Elo-Car Te oferty zostały wystawione z innego konta, niż to, z którego się kontaktujesz. Z tego powodu pojawia Ci się wspomniany komunikat o błędzie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Elo-Car
#7 Wielbiciel#

No właśnie o to chodzi.
Tutaj wyczytałem, że za pomocą csv mogę przenieść oferty z jednego konta na drugie.

Czy da się skopować całą aukcję na inne konto Allegro? - Społeczność Allegro - 339901


To nie prawda?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Elo-Car Zgodnie z informacją zawartą w wątku, który linkujesz, uzyskany plik należy odpowiednio edytować lub utworzyć nowy w oparciu o dane z wygenerowanego pliku. Wyeksportowane dane mogą być podstawą właściwego pliku, z którego wystawisz oferty na nowym koncie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Elo-Car
#7 Wielbiciel#

No i dużo błędów na które wskazywały wcześniejsze raporty poprawiłem i już nic innego raport nie wyrzuca tylko to.
Jak mam poprawić ten błąd?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Elo-Car Musisz usunąć numery ofert, bo te są przypisane do konkretnego konta i zostawić tylko dane ofert. Konieczne jest również wpisanie ID cenników dostaw, czy warunków zwrotów z nowego konta. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Elo-Car
#7 Wielbiciel#

Zastanawiało mnie te ID - usunąłem.

Teraz raport mówi do mnie "'- Brak numeru oferty dla akcji `Edytuj`"


Mam trzy wybory w polu Akcja:

1 Edytuj wszystko

2 Edytuj bez zmiany liczby sztuk

3 Pomiń

Próbowałem każdej opcji i z żadną nie przeszło.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Elo-Car Prześlij nam cały ten plik przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów