anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości zapisania warunków reklamacji

jabbar11
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Od około 10 dni Allegro rozwiązuje moje zgłoszenie nr 18650105 dotyczące błędu wyskakującego w chwili zapisywania warunków reklamacji. Wpisane warunki kasują się i nie zapisują przez ten błąd. Nie mogę zacząć wystawiać aukcji.

jabbar11_0-1637589409621.png

 

Pytanie ile jeszcze będę czekać??

Dostaje tylko codzienne informacje, że zespół techników pracuje nad rozwiązaniem tego problemu.

Ciekawe czy to ogólny problem czy tylko u mnie.

Gdzie mogę napisać jeszcze aby przyspieszyć naprawę?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jabbar11 Naprawdę bardzo Cię przepraszam za czas oczekiwania. Przesłałam prośbę w Twoim imieniu o pilne zajęcie się tą sprawą. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

jabbar11
#8 Zapaleniec#

Czy coś wiadomo w sprawie?

Pozdrawiam

Jacek [edycja]

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jabbar11 bardzo Cię przepraszam, że tyle to trwa. Dopytuję o status prac i postępy w zadaniu, gdy tylko dowiem się czegoś więcej niezwłocznie Cię o tym poinformuję.
Dziękuję za Twoją cierpliwość! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jabbar11
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Jak to jest możliwe, że już 2 tygodnie czekam na naprawę formularza ? Zgłoszenie nr. 18650105 ?????

Nie umiecie to się przyznajcie. Nie jest to zależne od Was, to się przyznajcie.

Może lepszy rozwiązaniem będzie jak założę całkowicie nowe konto? Obecne i tak jest przerobione z prywatnego na firmowe (może stąd ten problem) i nie zależy mi na nim. Choć to konto zakładane 20 lat temu... Trochę szkoda.  Jeśli zagwarantujecie mi pakiet powitalny (2 miesiące bez prowizji do 10tys.)  to mogę zakładać nowe konto. Obecne i tak nigdy nie było wykorzystane z moim NIP-em firmowym ...bo się nie dało.

Pozdrawiam, ale już oschle.

Jacek Wypych

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jabbar11 bardzo Cię przepraszam, że tak długo musiałeś czekać na rozwiązanie tego problemu. Otrzymałam informację, że problem nie powinien już występować. 
Czy mogę poprosić Cię o potwierdzenie, że możesz już poprawnie zapisać warunki reklamacji? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jabbar11
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

A już miałem nadzieje. Płonne.

Teraz w momencie kliknięcia "zapisz" wyskakuje inny błąd. Screen poniżej. Ręce opadają. Listopad się kończy... a ja nie mogę wystartować.

jabbar11_0-1638009562505.png

 

oznacz moderatorów

jabbar11
#8 Zapaleniec#

Odkryłem ten Wasz błąd. Formularz dopuszcza max 30 znaków w polu ADRESU.

Wpisując adres ALEJA 1000-LECIA PAŃSTWA POLSKIEGO 8 przekraczam 30 znaków. i tu był błąd,

Skróciłem zapis adresu maksymalnie jak się dało do 3 znaków i się UDAŁO zapisać.

Nie mogliście wcześniej napisać, o które pole chodzi? Istnieje w Polsce wiele adresów dłuższych w zapisie niż 30 znaków. Po co takie ograniczenie w tym polu formularza???

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jabbar11 Dziękuję, że zwróciłeś na to uwagę. Przekażę odpowiednim osobom informację o tym, że komunikat powinien być bardziej szczegółowy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

YanoCeramics
#7 Wielbiciel#

Mam bardzo krótki adres jednak mam ten sam problem. Proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@YanoCeramics Prześlij mi proszę zrzut ekranu komunikatu (z widocznym adresem) na spolecznosc@allegro.pl 

W wiadomości dołącz proszę link do tego wątku. Skonsultuję tę sprawę z Działem Technicznym i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

YanoCeramics
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem... co mam zrobić ?

oznacz moderatorów