anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji "Nadaj Paczkę Allegro Inpost".

MAMY ROZWIĄZANIE!
Grisgam
#2 Obserwator#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

Mam problem z wysyłką. Szukałem wcześniejszych wpisów o tej tematyce, ale nie znalazłem w nich rozwiązania.

Gdy przechodzę do "zamówienia od kupujących" w menu "Akcje" nie pojawia mi się "Nadaj Paczkę Allegro Inpost".
Konta powiązałem zgodnie z instrukcjami. W przeglądarce mam włączone pozwolenie na pop-upy. Na stronie Inpostu podczas łączenia kont przeniosło mnie na stronę Allegro gdzie potwierdziłem kod. Na Allegro w ustawieniach konta w "powiązane aplikacje" pojawia się "Allegro InPost Integration". Na Stronie Inpostu w sekcji Allegro -> Import Allegro Inpost -> zarządzanie kontami pojawia się prawidłowo nazwa mojego konta, a mimo to na Allego w akcjach brakuje "Nadaj Paczkę Allegro Inpost""

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
kostas11
#21 Demiurg#

@Grisgam a na pewno masz dostawę Allegro InPost ??? daj link do aukcji 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Grisgam
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

No nie masz Allegro kurier tylko kurier InPost.

LEW433_0-1696577785746.png

 

oznacz moderatorów
Grisgam
#2 Obserwator#

Hmm..  w panelu sprzedaży mam "Allegro Kurier24 InPost"" (tak jak na pierwszym screenie), a na drugim co zaznaczam wystawiając ofertę. Czy powinienem zaznaczyć coś innego aby to działało? 

Grisgam_1-1696578507005.png

 

Grisgam_0-1696578428338.png

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

My obrazków nie widzimy: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Grisgam
#2 Obserwator#

Może tak zadziała? 

https://imgur.com/a/reQ2Wf7

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Grisgam przejdź proszę do Managera przesyłek InPost, kliknij proszę "Allegro", jeśli masz prawidłowo połączone konto Allegro i InPost powinny być tam widoczne Twoje przesyłki. Po lewej stronie możesz też wybrać konkretnie jakich typów przesyłek szukasz. 
Jeśli ich nie będzie to na górze kliknij proszę Import Allegro InPost i zobacz czy pojawi się jakiś komunikat.

la_nika_1-1696576370904.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Grisgam
#2 Obserwator#

W zakładce Allegro nie widzi żadnych przesyłek. Wyświetla "Nie znaleziono przesyłek spełniających podane kryteria".

To samo jest w Import Allegro Inpost. Żadnych komunikatów, żadnych przesyłek:

Grisgam_0-1696577714110.png

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Grisgam Twoje przesyłki są z metodami dostawy: Allegro Kurier24 InPost i Allegro miniKurier24 InPost czy gdy ustawisz odpowiedni typ przesyłki zamówienia są widoczne? 
Bo na zrzucie masz ustawione Allegro Paczkomaty ... a przesyłki z taką metodą dostawy faktycznie nie masz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Grisgam zaznacz więcej opcji 🙂

1inp.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Grisgam
#2 Obserwator#

To zadziałało. Dzięki wielkie 🙂 

oznacz moderatorów