anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak "nadaj paczkę allegro inpost"

MAMY ROZWIĄZANIE!
HelfiPlus
#1 Nowicjusz#

 Witam. Kilka osób złożyło już u mnie zamówienie, wszyscy do paczkomatu (co mnie cieszy). Powiązałem swoje konto allegro z Inpostem, żeby było wygodnie, wszystkie zamówienia mogę wysyłać poprzez stronę, elegancko etykiety się drukują. Wszystkie oprócz jedno - nie mam tam ani opcji "nadaj paczkę allegro inpost", ani na stronie paczkomaty.pl w dziale "import allegro inpost" (ani nigdzie indziej) to zamówienie się nie wyświetla. Jest opłacone, wszystko jest identycznie tak samo jak w innych zamówieniach. Ktoś ma pomysł jaki może być problem?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
konto zamknięte
Nie dotyczy

zapewne sprzedajesz przez AL, wtedy wszystko musisz ręcznie 🙂

oznacz moderatorów
HelfiPlus
#1 Nowicjusz#

Allegro Lokalne? Nie, przez zwykłe. Wszystkie inne zamówienia mają opcję nadania w ten sposób, to jedno nie. Nawet ten sam produkt ludzie kupowali i miałem możliwość użycia strony paczkomaty.pl

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@HelfiPlus  a to na pewno paczkomat ? Może minikurier24 Inpost albo kurier ? Musisz wtedy rozwinąć zakładkę z typami przesyłek i wybrać właściwą .

_____________
Kama
oznacz moderatorów
HelfiPlus
#1 Nowicjusz#

 Racja! To był paczkomat, ale klient nie wybrał "allegro paczkomaty" tylko po prostu "paczkomaty 24/7", a wtedy nie ma tej sprytnej opcji do wyboru. Dzięki 🙂

oznacz moderatorów
jadrian87
#2 Obserwator#

i co w takiej sytuacji trzeba zrobić? Mam taki sam problem...

 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@jadrian87  Musisz nadać w managerze Inpostu przez zakładkę Wyślij przesyłki i niestety drożej.

Na przyszłość paczkomaty 24/7 wyrzuć z cennika i podepnij Allegro paczkomaty. Wtedy działał będzie Smart i dostawa za 8.99.

_____________
Kama
oznacz moderatorów