anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak towaru po wpłacie

Patrycja19991202
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór wypozyczylam moje konto allegro i pani która zakupiła z niego telewizor nie otrzymała go chociaż wpłaciła pieniądze co mogę zrobić w tej sprawie i jak ja rozwiazac

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kostas11
#21 Demiurg#

@Patrycja19991202 kiedy był zakup ? kiedy próba kontaktu ? czy odpowiadał coś sprzedawca ?

Konta się nie udostępnia, to nie zgodne z regulaminem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Patrycja19991202 Odpowiadasz za ten zakup. Wypożyczając konto bierzesz na siebie wszelką odpowiedzialność. Wypożyczenie kont nie jest dozwolone. Musisz wysłać telewizor lub oddać pieniądze.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Patrycja19991202 Żadnego telewizora nie musisz wysyłać (czy też oddawać pieniędzy), nie słuchaj bzdur.
Na początek załóż dyskusję sprzedającemu https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/problemy-transakcyjne/jak-rozpoczac-dyskusje-i-wyjasnic-prob... i poproś w niej pracownika allegro o pomoc.

Aczkolwiek "wypożyczanie kont" jest faktycznie niezgodne z regulaminem i narobiłaś sobie problemów na własne życzenie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Knowhere tak czytam to na spokojnie i chyba autor udostępnił konto do sprzedaży telewizora a nie zakupu 🙂  

@Patrycja19991202 a kasa gdzie jest za telewizor ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

U osoby, której autorka wątku wypożyczyła konto.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Hm, czyżby to jednak była słynna "praca zdalna" z ogłoszenia na facebooku typu "wystawianie komuś ofert ze swojego konta allegro"?🤔
Chyba się nie dowiemy dopóty, dopóki @Patrycja19991202 nie opisze wszystkiego od początku do końca.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Patrycja19991202 Wiesz komu wypożyczyłaś? Jak nie wiesz to masz problem, ty odpowiadasz przed kupującym.

oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#

Jezeli osoba ktorej wypozyczylas konto nie odda kasy to bedziesz musiala zrobic to Ty. I zrob to jak najpredzej bo jak osoba poszkodowana zglosi na policje wyludzenie to dodatkowo bedziesz miec problem z prawem. Na przyszlosc masz nauczke ze swoich danych,kont itp sie nie ,,wypozycza" bo to potrafi drogo kosztowac. A ciekawe ile ta osoba sprzedala takich telewizorow z Twojego konta😉

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Patrycja19991202 Oddajesz klientce pieniądze, a sama żądasz zwrotu od osoby, której wypożyczyłaś konto. Innego wyjścia nie masz. Natychmiast zmień hasło do konta. Teraz!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Patrycja19991202 Tu zmienisz hasło i wylogujesz się ze wszystkich urządzeń.

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/logowanie-i-haslo

Ula

Ula
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Jaja sobie robicie , czy jak?

Ja to zrozumiałem, jak wypożyczenie swojego konta komuś innemu, żeby sprzedał przedmiot.

Sorry - dla mnie to wygląda jak paranoja, a wręcz sytuacja dla wywołania niepotrzebnej dyskusji na AG. Przecież żaden normalnie myślący człowiek nie udostępnia dostępu do swojego konta na All. Po prostu nie wierzę, że taka sytuacja zaistniała. Myślę, że rzeczywiste fakty są inne niż tutaj przedstawione. Być może sprzedający wystawił przedmiot swojego znajomego. A to już inna sprawa. Temat jest kontrowensyjny, a ze strony założyciela tematu brak jest jakichkolwiek uwiargodnijająconych informacji odnośnie transakcji.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Patrycja19991202Sądzę ze nie wiemy wszystkiego, opisz wszystko albo załatw sprawę jak "należy", sądzisz że my tu opiszemy jak wywinąć się i nie oddać kasy kupującemu. Jemu się należy towar albo zwrot kasy.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@milka1234567890 napisał w stylu znanym z wpisów @LEW433: "sądzisz że my tu opiszemy jak wywinąć się i nie oddać kasy kupującemu. Jemu się należy towar albo zwrot kasy."

Zdania są podzielone:

"Żadnego telewizora nie musisz wysyłać (czy też oddawać pieniędzy), nie słuchaj bzdur."

 

 

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów