anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak umowy paczkomat, jak nadać paczkę skoro allegro szyfruje email?

MAMY ROZWIĄZANIE!
B-O-Z
#9 Pomysłodawca#

 

Witam

Nie mam jeszcze umowy z inpostem. A wpadło mi zamówienie paczkomat. Chciałem nadać prywatnie apką w telefonie jednak trzeba podać email. A allegro adres email szyfruje. Podpowiecie jak to ugryźć?? Wpisać swój email a numer tel kupującego?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

no niby można , ale odbiorca korzystający z apki nie otrzyma wiadomości o z kodem do odbioru .

oznacz moderatorów
B-O-Z
#9 Pomysłodawca#

No wlasnie w tym problem. Ale myslalem tez o tym ze jesli pozniej wygenerowany numer listu paczki wkleje w allegro to juz osoba bedzie miala dostęp do danych przesylki.  Czy myle sie?

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

nadaj przez menadżera paczek Inpostu. Powiąż konto Allegro ze swoim kontem w menadżerze paczek. Do tego nie potrzebujesz umowy z Inpostem.  Szyfrowane adresy musisz podawać, bo inaczej allegro nie uwzględni takiej przesyłki i poleci ci po jakości. Menadżer paczek zaciąga sam wszystkie dane z allegro.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Powiadom o takim rozwiązaniu kupującego.

oznacz moderatorów
ABExpert_pl
#8 Zapaleniec#

'Zaloguj się na stronie InPost'u. Nie musisz mieć umowy, jak masz konto na stronie przewoźnika, to wystarczy zintegrować ze swoim kontem Allegro i zamówienie samo zostanie zaciągnięte i będziesz mógł wygenerować etykietę.

Nie musisz mieć umowy z firmą InPost, wystarczy konto na ich stronie do nadawania paczek oraz doładowanie tego konta środkami na rzecz paczek. Chyba że są to paczki Allegro Smart, to InPost wtedy nie ściąga środków z konta.

 

oznacz moderatorów
B-O-Z
#9 Pomysłodawca#

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Manager paczek okazuje sie na ten moment super rozwiazaniem. 

oznacz moderatorów