anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zakładki nadaj przesyłkę allegro inpost.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mariusz6896
#8 Zapaleniec#

Do tej pory była zakładka w sprzedanych rzeczach nadaj przesyłkę allegro inpost i teraz znikła. Jak nadać paczkę?

Ktoś może mi to wytłumaczyć?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Mariusz6896 a dodałeś tę formę transportu to oferty ?

oznacz moderatorów
Mariusz6896
#8 Zapaleniec#

Oczywiście skoro kupujący ją wybrał, wczoraj nadawałem normalnie dzisiaj znikła zakładka.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Mariusz6896  chcesz dwa razy wygenerować etykietę do jednego zamówienia ? 

A jakie allegro lokalne czy normalne?

oznacz moderatorów
Mariusz6896
#8 Zapaleniec#

Nie wczoraj sprzedałem inny przedmiot i wygenerowałem  normalnie etykietę, a dzisiaj brak jest zakładki by wygenerować.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Spróbuj przeglądarce w trybie incognito. Może masz zapełniona pamięć podręczna lub pliki cookies blokują.

oznacz moderatorów
Mariusz6896
#8 Zapaleniec#

To nie jest to

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Mariusz6896   Pewnie wczoraj sprzedałeś na Lokalnym i tam można wygenerować etykietę. Na normalnym Allegro trzeba mieć podpiętą umowę by nadawać Inpostem.

Nadaj przez managera Inpostu i po kłopocie.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Mariusz6896
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem na normalnym allegro, wczoraj i dzisiaj wczoraj była zakładka dziś już jej brak. A jak podpiąć umowę muszę coś podpisać

oznacz moderatorów
Mariusz6896
#8 Zapaleniec#

udało się znaleźć ale cena już nie jest 8.99 tylko 13.99 za gabaryt B, co to się tutaj porobiło? Nic już nie rozumiem.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Mariusz6896  Generowałeś przez managera Inpostu tak jak Ci pisałam ? Tam masz cenę 8,99 zł niezależnie od gabarytu.

A jeśli chodzi i umowę to podpisujesz ją z przewoźnikiem czyli Inpostem i podpinasz do Allegro.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Mariusz6896
#8 Zapaleniec#

@Kaliope_Brzeg

Nigdzie nie widzę by przesyłka mogła kosztować 8.99 wygenerowałem etykietę ale za 12,99. Ewentualnie opisz to jak to zrobić.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Mariusz6896 Czy problem dotyczy oferty: "MIKROSKOP CYFROWY x1200 12MP HD LCD 1080p vPRO 3"? 

W opcjach dostawy udostępniłeś kuriera oraz odbiór w punkcie po przedpłacie - Paczkomaty InPost. W pozostałych ofertach miałeś Allegro Paczkomaty InPost. Najprawdopodobniej dlatego teraz pojawił się problem, którego wcześniej nie odnotowałeś.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Mariusz6896
#8 Zapaleniec#

Właśnie tutaj był problem, a ja szukałem problemu w managerze

oznacz moderatorów