anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak Zakladki MOJE OFERTY

MAMY ROZWIĄZANIE!
maciejgts
#7 Wielbiciel#

Witam,

po zalogowaniu sie na konto widze tylko zakladki Allegro Lokalnie, zniknely wszystkie moje dotychczasowe Oferty. Nie widze tez zakladki Moje Oferty, Zamowienia itp, itd. Jak moge je znalezc?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

Musisz kliknąć Sprzedaż - Wystawione - zostaniesz przeniesiony na Lokalnie i tam po lewej Moja sprzedaż na allegro.pl

oznacz moderatorów
maciejgts
#7 Wielbiciel#

Ale to zostalem od razu przekierowany na sprzedaz Lokalna. A moje poprzednie Oferty byly na zwyklym koncie i wlasnie tych starych Ofert nigdzie nie moge znalezc.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Ale masz tam (na Lokalnie) po lewej odnośnik Moja sprzedaż na allegro.pl, gdy to klikniesz przenosi Cię do Zamówień na zwykłym Allegro. 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

JEJ sytuacja jest BARDZO prosta allegro znowu oszukuje , machloi i kombinuje - naszym kosztem , naszym czasem i nerwami : ALE POCO ? ! ? ! ? już wyjaśniam . 

Sprzedający omijają Allegro Lokalnie z daleka , jak więc ZMUSIĆ ich do logowania się w Allegro Lokalnie ??? A no właśnie TAK - znika zakładka i musisz wejść na to badziewie ( zaLOGOWAĆ się i zaAKCEPTOWAĆ ryg.)  by wrócić  zaraz z powrotem na Allegro . OOOOO JAKI SUKCES !!! Wszyscy ( prawie ) wszyscy allegrowicze mają już konta na AlleBADZIEWIElokolnie . BRAWO BRAWO i co kur... da się 😉 

A my wszyscy razem na cześć allegrooo : hip-hip BEEEEEEEEEEEEEE   

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@maciejgts Wystawione na allegro oferty masz tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oferty

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:58025408
#12 Orędownik#

nie musisz wchodzić na allegro lokalnie, wystarczy ze kliniesz na "zakupy" albo "konto" w panelu użytkownika w górnym prawnym rogu i cię przeniesie do allegro a tam już jest przycisk "sprzedaż" w lewym górnym rogu jak to zawsze było, tego nie zlikwidowali..

oznacz moderatorów