anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Broszurka informacyjna w paczce

3kELO
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   mam pytanko, udzielam się charytatywnie i chciałbym wrzucać do paczek małą wizytówkę/ulotkę ze zbiórkami na siepomaga (zbiórki zweryfikowane itd.) + informacje o 1,5% podatku dla chorych dzieciaków. Czy regulamin Allegro nie ma nic przeciwko? Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@3kELO możesz, allegro zabrania ulotek w których oferujesz sprzedaż poza allegro co i tak nic nie daje bo około 70 % paczek jakie dostaję mają ulotki w środku 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający nagminne dodają ulotki do paczek więc dlaczego nie Ty.

oznacz moderatorów

3kELO
#9 Pomysłodawca#

Sprzedający dużo różnych rzeczy robią, co nie znaczy, że jest to zgodne z regulaminem. Wolę dopytać u źródła 😄 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Jak nie trafi się jakiś jakiś "nadgorliwy" kupujący - to nie ma problemu. Ja cały czas otrzymuje ulotki, adresy na taśmach pakowych i na fakturach. 

Ale jakoś nigdy jeszcze nie skorzystałem z tych ofert. Allegro w mojej branży "zaokrągliło" pobieraną prowizję z 6% i 12% na jednolitą, czyli na 16%. A oferty sklepów poszły też w górę, niby ceny podobne, ale na Allegro odpada mi koszt przesyłki. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów