anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cena z wysyłka 5x wyższa niż wystawiłem

MAMY ROZWIĄZANIE!
Laserclip
#7 Wielbiciel#

Witam. Wystawiłem ogłoszenie na allegro lokalnie za 260 zł - ustawiłem ceny wysyłki po 10 zł a po wystawieniu pokazuje mi  że cena z wysyłką 1500 zł !!! sprawdziłem i nie wpisałem nigdzie 1000 zł za nic. W edycji wszystko ok a na wynikach wyszukiwania cena z kosmosu. O co chodzi ?? załaczam linka do aukcji i zdjecie ogólnego podglądu 

Freetrack Laserclip odpowiednik Trackir | Szczecin | Kup teraz na Allegro Lokalnie

https://gyazo.com/1c36dd3dd239a961496ff1488c88b6d3

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
kostas11
#21 Demiurg#

@Laserclip masz poprawnie 🙂

Dostawa

  • Przesyłka kurierska - przedpłata
    15,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa
    17,00 zł
  • Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata
    12,99 zł
 
________
Κώστας
oznacz moderatorów
Laserclip
#7 Wielbiciel#

no ale zobacz w drugi link gdzie wszyscy widza 1500 zł z dostawą ? nie rozumiem. Poprawnie mam wpisane ale wyświetla 1500 zł

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Laserclip Ja tam widzę 250 zł za przedmiot i koszty wysyłki tak jak @kostas11  podał.

oznacz moderatorów
Laserclip
#7 Wielbiciel#

Freetrack w Komputery - Allegro.pl

dwie ostatnie oferty - napiszcie proszę ile widzicie cene z wysyłka??? allegro lokalnie oferty

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Laserclip 250 i 260 zł.

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Ale z dostawą rzeczywiście niebotyczne kwoty, pomimo tego że przesyłki są za 10 zł.Musi to być jakiś błąd po stronie Allegro.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tu rzeczywiście jakiś kosmos się wyświetla.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Laserclip faktycznie na liście allegro widać cenę z kosmosu  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

fgfffds.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Laserclip
#7 Wielbiciel#

dokładnie - dziwie sie od kilku dni czemu sie nic nie sprzedaje a tu jakiś czeski film hmm

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Laserclip Przekazałam to zgłoszenie do zespołu technicznego z prośbą o weryfikację. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Laserclip Zgadza się, wchodzę na AL i widzę tak jak wszyscy piszą, skąd wiozłeś ten swój link?

oznacz moderatorów
Laserclip
#7 Wielbiciel#

wpisz w wyszukiwarkę     trackir    dział komputery i wyskoczy ta lista co wysłałem.

To znaczy o jaki link pytasz ?

Spróbuje wystawić jeszcze raz - zobacze czy sytuacja się powtórzy

oznacz moderatorów
pimbus
#7 Wielbiciel#

Widzę że nie ja jeden z tym błędem, przypadkowa aukcja 

Bez tytułu.jpg

Oryginalna Kamera PS3 Move Sony PS Eye | Kostrzyn | Kup teraz na Allegro Lokalnie

 

Wystawiłem na sztukę jakąś małą rzecz za 30 zł a cena z dostawą wyświetla 1300 zł - nie da się nic normalnie wystawić.

oznacz moderatorów
repatryk
#2 Obserwator#

Dokładnie, u mnie to samo

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO @Laserclip @repatryk @pimbus @LEW433 Zespół techniczny pracuje nad ustaleniem i usunięciem przyczyny tego problemu. Przepraszamy za nieprawidłowości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Otzi1
#8 Zapaleniec#

Witam. U mnie to samo , wysyłka większa o 100 raz, za 2000 zł, a się dziewie dlaczego nikt nawet nie obserwuje.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not Działajcie sprawniej bo tylko sprzedawcą psujecie wizerunek i odstraszacie klientów ,którzy mogą już do takich sprzedawców nie wrócić . Należał by to migiem naprawić i przeprosić oficjalnie za taki stan rzeczy.

oznacz moderatorów
pimbus
#7 Wielbiciel#

Niewątpliwie oglądający moje aukcję zapewne myśleli że zgubiłem 5 klepkę w głowie. 😉 A wisze z moimi aukcjami ponad tydzień. Dobrze że to dziś zauważyłem, bo od 2 dni zacząłem myśleć że wypadłem z rynku bo nawet pies z kulawą nogą nie pyta o produkt.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Coś tam im się nieco porujnowało ,ja za to widziałem dziś rano u siebie wyższe kwoty w licytacjach na swoich pozycjach a teraz są takie jak były wczoraj .

oznacz moderatorów