anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Centrum zniżek

swkacper
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór. Allegro dzisiaj udostępniło akcje nt wysyłek zagranicznych. Chcąc kwalifikować się do pakietu wyróżnień muszę ustawić jakieś konkretne dostawy za granicę? Musi być konkretnie tylko Słowacja i Czechy czy jak do tego włączę wysyłkę do Holandii i Austrii to też będzie dobrze i się zakwalifikuje?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@swkacper jednym z warunków udziału w promocji (Regulamin) jest:
"udostępnienie w minimum 60% Ofert opublikowanych łącznie na wszystkich Kontach Firma Użytkownika zarejestrowanych na jeden, unikalny numer NIP, co najmniej jednej z dostępnych metod dostawy w ramach sekcji “Allegro Standard - wysyłka z Polski za granicę” (dalej: “Eksportowa metoda dostawy”)".
W przypadku tej metody dostawa kurierem DPD z Polski za granicę jest zawsze dostępna na terenie Czech i Słowacji. Możesz natomiast dowolnie zdecydować, do których z pozostałych 22 krajów Unii Europejskiej chcesz wysyłać swoje przesyłki. 
Więc dostawa do Czech i Słowacji musi zostać wybrana, a możesz też dodać inne kraje. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

swkacper
#8 Zapaleniec#

Chciałbym się dopytać jeszcze, bo im więcej razy czytam regulamin i warunki to tymbardziej zaczynam się gubić.

 

Mam 3 konta, każde zarejestrowane na ten sam mój NIP. Na każdym koncie ustawiłem w dostawie Czechy i Słowację oraz Austrię i Holandię. W dodatku włączyłem też w Czechach dostawę do punktu. Oczywiście w centrum zniżek aktywowałem tą promocję. Czy w takim ustawieniu spełniam warunki tejże promocji i kwalifikuje się do otrzymania pakietu wyróżnień po okresie 1.03 - 31.03? Czy są jeszcze inne dodatkowe wymagania? Muszę zrobić jakieś wysyłki do tych państw? Nigdzie nie widziałem o tym wzmianki, a jeśli nie będę miał zamówienia za granicę to też słabo.

Miałaby Pani możliwość sprawdzenia czy zrobiłem wszystko dobrze i spełniam warunki promocji do otrzymania pakietu wyróżnień? Nie ukrywam, że zależy mi na tym pakiecie i chciałbym mieć pewność, że zrobiłem wszystko tak jak jest wymagane.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@swkacper Możesz mi podać loginy wszystkich swoich kont?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

swkacper
#8 Zapaleniec#

Mogę wysłać to Pani jakoś prywatnie? Nie chcę publicznie podawać. 🙂

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@swkacper Tak, możesz przesłać na adres: spolecznosc@allegro.pl.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

swkacper
#8 Zapaleniec#

Wysłałem e-maila. 🙂

oznacz moderatorów

swkacper
#8 Zapaleniec#
Przypominam się. 🙂
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@swkacper Poprosiłam odpowiedni zespół o zweryfikowanie Twojego przypadku. Niestety nie uzyskałam jednoznacznej odpowiedzi. Jeżeli spełniłeś warunki promocji zawarte w regulaminie wskazanym przez Monikę, otrzymasz wyróżnienia. Weryfikacja i ocena po naszej stronie odbędzie się 31 marca (I etap) i 30 kwietnia (II etap).

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów