anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co dalej z produktyzacją? Nie można utworzyć aukcji ani dodać produktu.

MAMY ROZWIĄZANIE!
charczacy_ed
#9 Pomysłodawca#

Pewnie nie napiszę nic odkrywczego ale ten cały program to porażka. Co za Janusz biznesu / informatyki to wdraża (bo sam pomysł nie jest zły) ?

Nie mogę połączyć produktu z opisem ponieważ poprawny opis nie istnieje. Stworzyć swojego też nie mogę bo "Dodawanie produktów do kategorii nie jest możliwe". Efekt - brak możliwości utworzenia aukcji. Czyli nie zarabiam ja ale nie zarabia też Allegro. O co tu chodzi?
Odpowiedzi supportu to jak rozmowa z miłośnikiem t...h...c . Nie odpowiedzieli na żadne z moich pytań a zamiast tego ... zaczęli czepiać się samej aukcji. Wyjaśniłem, że nie mają racji i od tego momentu cisza. Można sobie to tłumaczyć w ten sposób, że doskonale wiedzą o tych problemach ale nie mają rozwiązania więc palą Franciszka i wypisują brednie.

Jakieś pomysły jak wybrnąć z tego impasu?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
serwis-texas
#19 Nestor#

@charczacy_ed

Siema. Z tego co można zaobserwować to produktyzacja ma się bardzo dobrze. Nie dawno podnieśli ilość % wymaganą w kategorii więc chyba wszystko jest "OK".  Co do pomysłu ja uważam że jest fatalny, a techniczna strona to już sam opisałeś 🙂

Kiedyś się pojawił tu taki magik, specjalista komunikacji produktu tytułowany ale był tylko na chwilę i uciekł. @jacek_kulakowski Może on doradzi?

Jak wybrnąć wg mnie?

Spróbuj wystawiać w innych kategoriach, zmieniaj kody na jakieś dziwne, wymyślaj EAN, twórz produkt kompletnie abstrakcyjny i prawidłowe oferty podpinaj pod tej dziwny produkt :). Chyba tyle umiem. Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@serwis-texas wygląda na to, że ów specjalista wdrażający produktyzację nie istnieje😁 

oznacz moderatorów
charczacy_ed
#9 Pomysłodawca#

"Spróbuj wystawiać w innych kategoriach". Nie da rady, jest tylko jedna kategoria dla tego produktu.

"zmieniaj kody na jakieś dziwne". Produkt nie ma EAN gdyż jest to dystrybucja cyfrowa.

" twórz produkt kompletnie abstrakcyjny i prawidłowe oferty podpinaj pod tej dziwny produkt" . No tak ale jeśli wymyślę jakiś kosmiczny opis to trochę słabo bo słowa w opisie to chyba jednocześnie tagi do wyszukiwania produktu.  I zasięgi spadają.

Może wypowie się jakaś kompetentna osoba z serwisu?

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@charczacy_ed 

To znaczy że uważasz że ludzie szukają na Allegro po kategoriach czy wyszukiwarką? Jaka różnica w jakiej kategorii to będzie? Skoro nie masz możliwości wystawić ja bym to wolał wrzucić do Dom i Ogród >> kuchnia >> kiełbasy suszone. Wiem że mocno naciągam gumę od majtek ale zostawiam Ci to do zastanowienia.

 

Produkt to produkt. A oferta podpięta pod produkt ma już swój unikatowy tytuł, opis, zdjęcia itp.   Wiec sprawdź. Oto produkt jakiś tam Smartfon Xiaomi Redmi 9 4 GB / 64 GB fioletowy. Link

https://allegro.pl/produkt/smartfon-xiaomi-redmi-9-4-gb-64-gb-fioletowy-e61442f5-1af3-482e-a205-4512...

A teraz sprawdź listing. Jest tam zgrzewarka, blender, głośnik, żelazko.  Od produktyzacja 🙂

 

oznacz moderatorów
charczacy_ed
#9 Pomysłodawca#

No racja, coś w tym jest. Ale to po raz kolejny pokazuje jak słabo jest wdrożona obsługa produktyzacji. Ludzie muszą rzeźbić aby utworzyć aukję. Dzięki.

oznacz moderatorów