anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić aby odzyskać status smart

Market-home
#1 Nowicjusz#

Witajcie 

W ostatnim miesiącu Allegro postanowiło zabrać mi oznaczenie smart bo na moje konto wpłynęła ocena nie polecam (niczym nie uzasadnione) (5, 5, i 4 gwiazdki w tej opinii) , próbowałem się kontaktować z kupującym bezskutecznie mam na koncie 27 pozytywnych opini i jedną negatywną, i w przeliczeniu wychodzi 96,2% więc nie mogę mieć smart. Uważam że jest to niesprawiedliwe i nie fair ze strony allegro, nowi sprzedający popełnią choć 1 błąd i odrazu spadają z poziomem sprzedaży. Macie jakiś pomysł co można zrobić z tym? Za chwile okaże się że lepiej mi będzie założyć nowe konto niż zebrać 50 pozytywnych opinii. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Po 30 dniach zniknie, do tego czasu pracuj na dobre wyniki.

oznacz moderatorów

Market-home
#1 Nowicjusz#

Co zniknie po 30 dniach?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Market-home po 30 dniach ocena przestanie się liczyć w statystykach , smark sam wróci .

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

@Market-homezniknie niski poziom jakości sprzedaży wyrażony w punktach, dzięki czemu twoje oferty będą lepiej widoczne dla kupujących.

Poziom 98% pozytywnych opinii będziesz musiał sam zdobyć. Negatyw znika po roku

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Market-home Cześć. Żeby Twoje oferty znowu miały oznaczenie SMART! Twój wskaźnik poleceń musi być na poziomie co najmniej 98%. Informacje przeliczamy codziennie, a wyniki dotyczą ostatnich 30 dni.

Twój wynik jest dobry, ale w panelu Jakość sprzedaży znajdziesz obszary nad którymi możesz popracować, np. wysyłka w terminie czy średni czas na odpowiedzi w dyskusjach. 

Zachęcam Cię do udziału w bezpłatnym kursie od Akademii Allegro, z którego dowiesz się więcej o Smarcie dla sprzedających 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów