anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jak mi się nie wyświetlają moje oferty

OliNin
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Mi się wyświetlają  882 oferty, ale ile powinno być?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 To chyba nie masz jednej fazy, bo mi się wyświetla 1764. 

oznacz moderatorów

OliNin
#8 Zapaleniec#

Tak mam 822. A mam jeszcze jedno pytanie. Jak powiązać to z katalogami jak chcę powiązać to wyświetla mi się coś takiego:

Łączysz z Katalogiem 8 z 60 ofert



W tej kategorii nie wymagamy połączenia oferty z Katalogiem Allegro

Mamy za mało danych do stworzenia powiązania, ale połączenie tej oferty z Katalogiem nie jest wymagane.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@OliNin najszybszym sposobem na połączenie ofert z katalogiem jest wejście w zakładkę Moje oferty, następnie przez fitr "połaczenie z produktem" wybranie opcji "wszystkie niepołączone", następnie wybranie ofert, które chcesz skatalogować i kliknięcie na zielonym pasku opcji "połącz z produktem". Wtedy w każdej ofercie wskażemy parametry, które trzeba uzupełnić, aby połączenie się powiodło. Automatycznie połączymy te oferty, w których będą uzupełnione parametry identyfikujące produkt. Następnego dnia wyślemy Ci odpowiednie powiadomienie z linkiem do listy powiązanych produktów.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

OliNin
#8 Zapaleniec#

Robię tak cały czas i wyświetla się że w tej kategorii nie wymagane jest połączenie  oferty z katalogiem allegro. Ponieważ są to jednostkowe rzeczy.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@OliNin poproszę Cię o chwilę cierpliwości tak jak napisała @mr_oma w tym wątku, konsultujemy dla Ciebie tą sprawę. Bardzo proszę daj nam chwilę, wrócimy do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko ustalimy z działam produktyzacji jak to rozwiązać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów