anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co zrobić z natarczywymi zapytaniami ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
eveeanime
#12 Orędownik#

dostaję od   kogoś .....po kilka zapytań  dziennie  dotyczących  jednego produktu.odpowiadałam do tej pory grzecznie i rzeczowo   ale....dziś  znowu  zasypuje mnie pytaniami   na koniec stwierdził ,że u innych jest taniej.  Napisałam,że proszę kupić tam  gdzie taniej  🙂 i  znowu  pytania...mam  dość    co mogę z tym  zrobić? Przeciez  są jakies granice

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
cookie000
#15 Entuzjasta#

Nie odpowiadać i - opcjonalnie - wpisać na CL 😉

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@eveeanime zgloś delikwenta do Allegro. Powinni coś na to poradzić. 🙂

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Jeżeli zwykła poczta,  przekierować do spamu i zapomnieć.

Jeśli poprzez Allegro, zgłosić  do Allegro, są  w poczcie odpowiednie odnośniki.

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

dzięki...ide patrzeć jak :)))

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Grzecznie odpowiadaj. Może kupić z innego konta i wystawić Ci negatywny komentarz, powód regulaminowy łatwo znaleźć.

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

wiem....dlatego nie dodaje na CL  to bez sensu   ale stał sie cud...napiał  mi  dowidzenia 😁

oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

🙂

A co powiesz na gościa, który wbija mi się na licytację i pisze kiedy wprowadzę w ofercie odbiór osobisty (bo mieszka niedaleko) i obniżę wysyłkę przez paczkomat ? Bo on tak chce 🙂

Ja mu odpowiedziałem, że już zasady są znane, ale ignorancja jest chyba najskuteczniejsza. Każdemu się znudzi i pójdzie powkur... kogoś innego 😉

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

matko ....poszedł do mnie ???    a tak serio ?...poproszę   allegro o wpeowadzebie  siri :))  cut this man

oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@eveeanime  A tak na serio to nigdy nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie postawione w temacie. Pytania upierdliwe, wręcz nakazujące najlepiej zignorować, a innym wystarczy cierpliwie odpowiedzieć. Pewien odsetek osób, które zrobiły u mnie zakup na allegro okazało się być znajomościami na lata. Nie biznesowo, lecz prywatnie 🙂

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@eveeanime Nie ciesz się za wcześnie 🙂 Do widzenia, to do widzenia, może już jutro. Ucieszysz się jak napisze "żegnam" 😀

Ula

Ula
oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

😁 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@eveeanime jak na zwykłym allegro odpowiadać bo liczą do statystyk 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

chore to

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

dziękuję  wszystkim   za pomoc

oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

Albo ustawić sobie autorespondera: "Dziękujemy za kontakt, odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe. W przypadku negocjacji cenowych proszę pisać na berdyczow@allegromail.pl".

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

poprowadzisz jak?   nie mam pojecia...to taka automatyczna odpowiedź  ?

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

poprowadź jak co kliknąć     nie wiem jak

oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

Musisz poszukać takiej opcji w swoim programie pocztowym albo w serwisie, w którym masz pocztę.

Pisałem pół żartem, pół serio. Sprzedawcy co prawda ustawiają automatyczną odpowiedź na wiadomości, aby mieć super statystyki ale z drugiej strony kupującego to wkurza - myśli, że dostał odpowiedź a otrzymuje spam.

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

tak myślałam😜 ok   dam radę ....napisał do widzenia   jest szansa na dobry wieczor ...dzieki serdeczne✌️

oznacz moderatorów