anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cytat naruszający prawo nie może być usunięty

Laifen_Official
#7 Wielbiciel#

Znaleźliśmy wiele, wiele naruszających prawo linków do sprzedawców sprzedających produkty naszej marki bez pełnomocnictwa. Skontaktowaliśmy się z Allegro, aby dostarczyć nasz certyfikat rejestracji znaku towarowego i list autoryzacyjny, ale Allegro nigdy nie usunęło linków, a zamiast tego wciąż prosił nas o dowód. Z kolei sprzedawcy naruszający prawo wyraźnie nie są w stanie przedstawić pełnomocnictwa. Nie rozumiem, jak mogę usunąć te naruszające prawo linki?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

az1rael
#21 Demiurg#

Sprzedawcy nie mogą usunąć czegoś co znajduje się w katalogu produktów allegro bo nawet jak spróbują zmienić to katalog za jakiś czas znowu wstawi im  zdjęcie prpduktu z twoim znakiem towarowym. Allegro nie cjce się przyznać że wypuściło bubel w postaci katalogu jednocześnie jak tworzysz nowy produkt do sprzedaży to regulamin pomyślany jest tak że oddajesz swoją własność intelektualną tj opis, zdjęcia, logo do użytku katalogu i pptem każda osoba sprzedająca ten produkt po prostu podczepia go pod to co jest w katalogu inaczej go nie wystawi a tam nie dość że jest błąd na błedzie to jeszcze znaki towarowe loga marki chronione etc 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Laifen_Official Czy możesz podać mi przykładowy numer korespondencji ze swoim zgłoszeniem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Laifen_Official
#7 Wielbiciel#

[edycja]

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Laifen_Official To jest adres mailowy, a ja poproszę numer zgłoszenia, który dostałeś po przesłaniu wiadomości do nas. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Laifen_Official
#7 Wielbiciel#

ref:_00D24aE05._5003VY8QRp:ref

ref:_00D24aE05._5003VY81Aj:ref 

ref:_00D24aE05._5003VY7Wmm:ref

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Laifen_Official Niestety na podstawie przesłanych danych nie jestem w stanie zlokalizować wiadomości.

Czy zgodnie z informacją, którą otrzymałeś w korespondencji nr 32540308, zapoznałeś się z zasadami zgłaszania spraw w ramach Współpracy w Ochronie Praw? Przesłałeś zgłoszenie na adres: program.wop@allegro.pl? Jedynie stosowanie się do próśb i wytycznych, które otrzymałeś od specjalistów, może doprowadzić do pomyślnego rozwiązania tego problemu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Laifen_Official
#7 Wielbiciel#

Cześć, jak mogę złożyć skargę na nielegalne linki, które są wymienione pod marką Laifen? Reprezentujemy markę Laifen, ale nie udało nam się poskarżyć na linki, które nie spełniają wymogów. Dostarczyliśmy list autoryzacyjny i świadectwo rejestracji znaku towarowego, ale nadal nie jesteśmy w stanie usunąć tych linków.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Dawniej to się nazywało "tiket.........  tu cyferki numeru zgłoszenia"

oznacz moderatorów