anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu zamiast skopiowac e-mail kupującego kopiuje jakiś numer?

cabrio91
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Czemu zamiast skopiowac e-mail kupującego kopiuje jakiś numer ,jak mam nadać komuś paczkę bez jego adresu email 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

cabrio91
#7 Wielbiciel#

Nie interesują mnie jakieś kody ,musze nadać paczkę w orlen i muszę tam wpisać adres email do wysyłki

oznacz moderatorów

Client:111328379
#3 Debiutant#
  • aaaa

    @@cabrio9 wrote:

    Nie interesują mnie jakieś kody ,musze nadać paczkę w orlen i muszę tam wpisać adres email do wysyłki



    @cabrio91 wrote:

    Nie interesują mnie jakieś kody ,musze nadać paczkę w orlen i muszę tam wpisać adres email do wysyłki




oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cabrio91 w jaki sposób nadajesz tę przesyłkę? Gdzie masz wpisać ten kod? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

cabrio91
#7 Wielbiciel#

Paczkę muszę nadać przez zewnętrzną firmę, przez allegro przecież nie mogę bo musi być podpisana umowa z orlen

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cabrio91 jeśli nadajesz przesyłkę przez narzędzie innej firmy, to tę firmę musisz zapytać o ten kod. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

cabrio91
#7 Wielbiciel#

Wchodzę na orlen nadaję paczkę wpisuje swoje dane i dane odbiorcy nie mam tam wpisać kod tylko adres odbiorcy i e-mail o jaki kod mam ich pytać i gdzie ?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ 
@cabrio91 Ma na myśli adres email potrzebny do nadania przesyłki.

Biorąc pod uwagę poniższy przykład to wpisując adres w postaci 8awgqyk6a5@allegromail.pl

czyli wpisując stały element adresu@allegromail.pl mail powinien finalnie trafić do kupującego?

"Klient kupił jeden z Twoich przedmiotów. Jego e-mail będzie mieć postać stałykodnadawcy+identyfikatortransakcji@allegromail.pl, na przykład 8awgqyk6a5+cub31c122@allegromail.pl.

8awgqyk6a5 to stały element adresu dla tego konkretnego klienta – wszystkie maile od tego klienta będą zawierały ten fragment.

cub31c122 to identyfikator konkretnego zamówienia, więc będzie inny przy każdym zamówieniu."


oznacz moderatorów

cabrio91
#7 Wielbiciel#

622034 taki numer mi się tylko kopiuje

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@cabrio91 email kupującego możesz też wziąć z wiadomości email posprzedażowej

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@cabrio91 W zakładce zamówienia przy konkretnym zakupie jeśli klikniesz KOPIUJ E-MAIL to powinien skopiować się zaszyfrowany adres kupującego a wtedy według instrukcji z linka który wkleiłem wcześniej usuwasz część odpowiedzialną za to zamówienie i powinno być wszystko ok.

oznacz moderatorów

cabrio91
#7 Wielbiciel#

Tak robię kopiuje i to jest ten adres zaszyfrowany składający się tylko z cyfr ? - 622034

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@cabrio91 zaszyfrowany adres powinien mieć taki format -> 8awgqyk6a5+cub31c122@allegromail.pl
Czyli odpowiednio:
stały element adresu + identyfikator konkretnego zamówienia @allegromail.pl

Ciebie interesuje pierwsza część tego adresu. To co jest przed znakiem +

oznacz moderatorów

cabrio91
#7 Wielbiciel#

Poraz kolejny piszę że kopiuje mi się tylko konkretny numer nawet już go tutaj podałem nie ma tam żadnego znaku @ czy + , kopiuje się tylko ten numer 622034

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@cabrio91 Piszę to co powinno się mieć miejsce.
Jeśli jest inaczej to nie wiem jak Ci pomóc.

Może dziewczyny coś wymyślą @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

cabrio91
#7 Wielbiciel#

Ok poszukałem adresu w wiadomości sprzedaży i jest taki adres 8swycjoknr+27dd085f2@allegromail.pl

Czyli taki adres mam wpisać 8swycjoknr@allegromail.pl

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@cabrio91 Ten adres powinien już być OK 🙂

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@cabrio91 ja bym wprowadzał cały ciąg razem z identyfikatorem transakcji

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@cabrio91 a tak z ciekawości w innych zamówieniach kopiują się w poprawnej formie?

oznacz moderatorów