anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy allegro wprowadza w błąd sprzedających?

Sklepbellis
#8 Zapaleniec#

Allegro oszukuje , dostałem pakiet 100 darmowych wyróżnień + 50% zniżki od sprzedaży oferty wyróżnionej.

Treść nie mówiła jednoznacznie , że do wyróżnionej oferty doliczona zostanie prowizja podstawowa w wysokości 10% PLUS PROWIZJA OD SPRZEDAŻY WYRÓŻNIONEJ W WYSOKOŚCI 50% PROWIZJI PODSTAWOWEJ  co daje dodatkowe 5 %. Serwis naciąga sprzedawców na dodatkowe koszty , przez co staje się mało atrakcyjnym miejscem do wystawiania ofert. Zastanawiam się nad pozwem serwisu , za wprowadzenie w błąd. Jest to po prostu oszustwo.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

Sklepbellis przeczytasłeś dokładnie zasady i regulamin pakietu ?, jeśli nie zrób to przynajmniej dwukrotnie , a potem jak będziesz pewien ,że wiesz wszystko.... przeczytaj pomału jeszcze raz .😁

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Sklepbellis  treść nie mówiła jednoznacznie..... lecz obstawiam że w treści regulaminu do darmowych wyróżnien był odnośnik i zapis że " prowizje od sprzedazy zgodnie z tabelą prowizji i oplat" a ta wlasnie tabela mówi że do sprzedaży z oferty wyróżnionej doliczane jest 50% wartości nominalnej prowizji.

Wszystko zgodnie z regulaminem. W przyszłosci sugeruje zastosować sie do rady @mdrogeria 

oznacz moderatorów

Sklepbellis
#8 Zapaleniec#

"Otrzymujesz 50% zniżki na prowizję od sprzedaży w ofercie wyróżnionej." 15% prowizji od sprzedaży + podatek dochodowy i za sprzedany towar jestem na dużym minusie. żegnam się z tym serwisem.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Sklepbellis powodzenia 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

W pakiecie 100 darmowych wyróżnień jest jeszcze inny haczyk, a mianowicie po 10 dniach darmowego wyróżnienia, w każdej ofercie wyróżnienie się wznowi już za 19 zł. Trzeba w każdej ofercie ustawić, aby nie przedłużało wyróżnienia.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sklepbellis W przypadku sprzedaży w ofercie wyróżnionej naliczamy prowizję w wysokości określonej dla danej kategorii i prowizję od sprzedaży w ofercie wyróżnionej. To dwie różne opłaty. Promocja, z której korzystałeś objęła prowizję od sprzedaży w ofercie wyróżnionej, a nie tę podstawową opłatę. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sklepbellis
#8 Zapaleniec#

i dlatego alle-drogo zarobiło a ja niestety straciłem. Dzięki waszej 'promocji" oddałem za darmo produkt , zapłaciłem za towar , za prowizje , za dostawę , opłaciłem vat , dochodowy i tak oto uzyskałem bilans grubo na minus. Dziękuję serwisowi alle-dro go  , lubię oddawać za free zakupiony towar.

żegnam ozięble

oznacz moderatorów