anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeśli zakup został rozpoczęty kupujący moze go anulować?

MAMY ROZWIĄZANIE!
L1onek
#8 Zapaleniec#

Witam sprzedaje przedmiot i status płatności jest rozpoczęty nie wiem czy moge w takim wypadku wyslac juz przedmiot czy zaczekać na przysłanie mi pieniędzy?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

@L1onek Dopiero jak kasa na koncie, z wyjątkiem towaru za pobraniem.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Powinieneś poczekać. Na zwykłym Allegro kupujący ma 7 dni na zapłatę, na lokalnym 5 dni. No i może zakup anulować  często  nawet po zapłaceniu.

Oczywiście jak przedmiot wyślesz przed zapłatą to możesz nigdy pieniędzy nie zobaczyć.  Chyba że  wyślesz "za pobraniem"  ale to też ryzykowne.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@L1onek Czekaj aż status wpłaty zmieni się na Zakończona.

Wpłata rozpoczęta nie oznacza, że klient zapłacił. Jeżeli nawet rozpoczął płatność, może jej nie kończyć, czyli może anulować.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@L1onek wysyłasz jak kasa będzie w zakładce Środki i historia operacji. w innym przypadku możesz jej nie zobaczyć 🙂 rozpoczęte to znaczy że coś wybrał ale nie dokończył 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
L1onek
#8 Zapaleniec#

kupujący straszy mnie skargą gdy płatność jest w realizacji i nie mam pieniędzy na koncie 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@L1onek Nic Ci nie zrobi, nie daj się oszukać, masz środki na koncie dopiero wysyłasz, Status wpłaty musi być "zakończona".. Takie straszenie może tylko świadczyć o oszustwie.

oznacz moderatorów
L1onek
#8 Zapaleniec#

@LEW433 dziekuje bardzo

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@L1onek na konto to se musisz wypłacić, kasa trafia tu Środki i historia operacji. 🙂 Straszyć to se może nikt Ci nic nie zrobi 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Hehe... można by tutaj długo dyskutować, na temat zawarcia transakcji, odstąpienia od umowy, stanowiska All w tej sprawie i jego "pokrętnych" interpretacji prawa.

Nie będę pisał "elaboratu" - boo zaraz "nożyczki" się odezwą.

Generalnie - jak miał zapłacić i nie zapłacił - nie wysyłasz.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów