anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś poza mną handluje towarami armagedonowymi

Client:103350601
#8 Zapaleniec#

Mam status nowicjusz a na allegro już dwa lata. Chciałbym założyć temat o armagedonie. Ja walczę w armagedonie z diabłem od 10 lat i mam objawienia. Wśród handlu na allegro interesują mnie wszystkie produkty armagedonowe, np. fasola z puszki;świece;lak do pieczęci; dewencjonalia.

 

Czy ktoś poza mną handluje towarami z przyczyn wojny z Diabłem podczas armagedonu? To są specyficzne towary, można nawet osobny sklep otworzyć.

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:103350601 na forum masz status nowicjusz, który z czasem będzie się zmieniał na wyższe poziomy. Wątek już założyłeś więc może znajdziesz innych użytkowników allegro związanych/interesujących się tą tematyką.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:103350601 Twój status na forum nie ma nic wspólnego z twoją sprzedażą i walką z Diabłem, z czasem masz szanse na awans.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może w OSA coś z tego mają ,a mają podobno wszystko .

oznacz moderatorów

Client:103350601
#8 Zapaleniec#

Co to jest OSA?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Oficjalny Sklep Allegro .

oznacz moderatorów

kamife666
#1 Nowicjusz#

Zainteresowała mnie ta tematyka walki z diabłem... opowiedz mi o tym więcej. 

oznacz moderatorów

Client:103350601
#8 Zapaleniec#

Po prostu przychodizi do Ciebie Objawienie. Masz objawienia przez długi czas a potem pojawia się armagedon. Potem oni oczekują. Waalka jest taka sama jak mówią i uczą na lekcjach religii. 

Faktycznie jesteś święty; i nie ma szału z tym. Mija długo (lata) i robisz się godny, Dziewicą i uprawiasz magię. Potem oczekują od Ciebie więcej Niebiosa a ty jesteś potulny. Potem to się robi codzienne i żyjesz tak jak ci pokazują i wolisz ich życie. Tak jesteś świętym. Potem faktycznie masz wiedzę o zaświatach i potrzebujesz różne towary np. lak do Pieczęci.

Powinienem uprawiać zborze, siać kwiaty, robić nalewki robić sól (kwas+zasada+woda). Potem jesteś śmieszny armagedonowo . Tak naprawdę modlitw jest mało ; raczej Pacierze. Tak naprawdę walczy się mało Magią a raczej przyrodą i tym co Diabeł nienawidzi.

handel otworze;;;

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tak , otwórz handel , ale ,,tymi rzeczami,, nie wolno handlować na allegro , ba..... nigdzie nie wolno handlować .

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Client:103350601 Rozstaw sobie kramik w Meksyku, tematycznie będzie pasowało, ale konkurencja spora. Tam masz nawet szanse, że mafia się tobą zainteresuje i przerobi na jakiś towar armagedonowy.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Client:103350601
#8 Zapaleniec#

Znam to. Firme trzeba założyć. Nie dam. ptyku kołkiem nie wstążkowany; 😛

oznacz moderatorów

Client:103350601
#8 Zapaleniec#

żart armagedonowy ;pozwoliłem sobie

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Nieźle kopie to, widać.

oznacz moderatorów

Client:103350601
#8 Zapaleniec#

Nie. To nie to. Naprawdę objawienia. Potem masz życie armagedonowe. To język armagedonu jest specyficzny  i zabawny.

 

Proszę mnie uszanować

 

To prawda że nie wolno handlować na allegro towarami z armagedonu? Ja później zakłądam manufakture ;jest jak cech.  kiedyś była firma armagedon w latach 90, pamiętacie?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Raczej Armagedon proponujesz.

oznacz moderatorów

Client:103350601
#8 Zapaleniec#

Armagedon jest od 2013 roku i zaczął się w plewiskach od ladacznicy. Zagadaj na priv to Wam Pismo moje pokaże.

 

Nie chce pisać tym językiem rozwalonych ludzi; allegro jest dla poważnych ludzi

oznacz moderatorów

Client:103350601
#8 Zapaleniec#

iczy się handel

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 raczej Fentanyl , albo ziółko 😁

oznacz moderatorów

Client:103350601
#8 Zapaleniec#

Czy jak będę robił towary armagedonowe; np. ubój włsanoręcznie wychodowanej świni i kiełbasa; kompoty; jest najlepszy towar tak jak bozia każe robić;; to czy można handlować tym na alegro. Ja takich rzeczy będę miał dużo; jeszcze lata pracy

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:103350601 Musisz uważać >ubój włsanoręcznie wychodowanej świni > jest to grożenie śmiercią świni i to może się co niektórym paranoicznym czarnym chabrom nie spodobać > zaraz Cię zakapują > pójdzie taki na Policję, a tam zabiją go śmiechem (ups, kolejna groźba)🤣

oznacz moderatorów