anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mając smarta i sprzedając przedmioty charytatywnie też muszę dopłacać do wysyłek?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Takie skromne pytanko .Skoro allegro nie pobiera prowizji od sprzedaży charytatywnej to jak będzie wyglądać sytuacja gdy udostępnię  kupującym smarta .Będę musiał dopłacać do wysyłek tak jak jest przy normalnej sprzedaży ze smartem czy nie .

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 

4.7. Allegro.pl nie pobiera opłat podstawowych za publikację Ofert Charytatywnych oraz prowizji od sprzedaży Towarów w ramach tych ofert.

Wynika z tego, że dopłaty do Smart obowiązują.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ten zapis regulaminu był zanim wprowadzili Smarta ,pytam bo nie mam pewności .Chętnie bym go udostępnił i gdybym miał pewność że dając swoje przedmioty na licytacje charytatywną nie będę musiał dokładać do wysyłki.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

To Ty nie wiesz gdzie pytać? Na czacie Allegro po chwili otrzymasz potwierdzenie; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6b0fd6c3-e25e-4e61-a1da-ed23df85af7e

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wysłałem zapytanie ,zobaczymy co odpiszą.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@xyz96 Dziś dostałem odpowiedź "opłaty współistniejące doliczane są do każdego konta które korzysta z opcji Smart niezależnie czy są charytatywne czy zwykłe" i wyszło na to że niestety ale są doliczane .

oznacz moderatorów