anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mieszkajac w USA mogę sprzedawać na Allegro?

Client:110327611
#2 Obserwator#

Mieszkam w USA i chciałabym dołączyć do grona sprzedających na Allegro. Czy jest to możliwe ? Czy są jakies dodatkowe zasady, reguły, opłaty etc dla osób spoza granic Polski?
Jaki jest proces rejestracji, sprzedaży, wysyłki ....?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Tak możesz sprzedawać, jest tu wielu sprzedających z poza UE >najwięcej z Chin.https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/podstawowe-informacje/jak-zostac-sprzedajacym-ZGOKzB38Vsv

oznacz moderatorów

Client:110327611
#2 Obserwator#

Dzięki! A co z zasadami , opłatami etc?

Jestem totalnym nowicujeszem i nie mam pojęcia od czego zacząć.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:110327611
#2 Obserwator#

Trudno😜 Tak czy inaczej zaczynam

zycz mi powodzenia

dziekuje jeszcze raz😀

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110327611 Cześć. 🙂 Cieszymy się, że chcesz do nas dołączyć! Na stronie https://allegro.pl/kampania/zacznij-sprzedaz#kontakt możesz umówić kontakt z przedstawicielem Allegro, który pomoże Ci w rejestracji konta i pierwszych krokach. 

Na początek polecam Ci również bezpłatne kursy https://allegro.pl/akademia, znajdziesz tam cenne wskazówki 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#10 Popularyzator#

Sprzedawaj na Allegro Lokalnie przynajmniej nie dostaniesz negatywnych komentarzy z powodu długiej wysyłki jak ktoś będzie czekał 3 tygodnie na paczkę  😀 Z Chin jest plaga sprzedawców konta poniżej miesiąca i mają już 100 tysięcy ofert, a tylko z 10 ofert kupna. Połapią kupujących, a za miesiąc kolejne konto jest zakładane.

oznacz moderatorów

br.
#20 Guru#

Włąśnie, tak przy okazji zastanowiłem się jak może wyglądać  weryfikacja takiego chińskiego konta albo  też amerykańskiego.  Czytamy tutaj o problemach z odzyskaniem pieniędzy jeśli sprzedający zapomni zweryfikować dostęp do płatności, bo potem są dziwne wymagania, jakieś selfi z dowodem w zębach itp...

@LEW433   Twoja odpowiedź na pytanie użytkownika   wydaje mi się bardzo trafna,  wydaje mi się że doskonale znasz temat, oświeć więc nas, jak taka weryfikacja płatności w przypadku Chińczyka lub obywatela USA  będzie przebiegać?  Wiadomo że w USA dowody osobiste nie istnieją więc czego fotkę  Amerykanin ma dołączyć podczas weryfikacji? 

oznacz moderatorów

pecela
#14 Krzewiciel#

Może i nie mają dowodów osobistych, ale mają dokument tożsamości (prawo jazdy (nie każde), karta ubezpieczenia społecznego, paszport, karta paszportowa, ID Card i inne). 

oznacz moderatorów

keichi
#12 Orędownik#

Pewnie fotkę prawa jazdy. 

oznacz moderatorów