anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można połączyć oferty tak aby opinie się skumulowały ?

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

Witam, mam pytanie, posiadam ofertę gdzie jest koszulka z różnymi rozmiarami i gdy wybiorę dany rozmiar koszulki to oceny oraz recenzje się zmieniają, czy da się to połączyć w całość gdyż jest to jeden ten sam produkt, załączam zdjęcie by było wiadomo o co chodzi dokładnie, pozdrawiam  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

1 przyklad.png2 przyklad.png

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Shop4Fans przykro mi, ale nie można połączyć tych ocen, ponieważ w katalogu produktów  dotyczą one innych produktów. Na pierwszym zrzucie koszulki w rozmiarze 122/128, na drugim zrzucie koszulki w rozmiarze 134/140. Rozumiem, że to ten sam produkt, tylko inne rozmiary, ale technicznie nie mamy możliwości połączenia tych ocen. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

Witam, rozumiem aczkolwiek inna oferta własnie mi się w ten sposób połączyła sama i wszystko mi się skumulowało, pozdrawiam 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Shop4Fans możesz podać numery ofert w których opinie produktowe się połączyły? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

Nie mam po co podawać bo własnie ją rozłączyliście, opinie się skumulowały oraz recenzje... teraz to rozłączyliście tylko pytanie dlaczego ? 

oznacz moderatorów

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

Nie rozumiem dlaczego tak psujecie wszystko ? płacimy tyle prowizji wam a wy zamiast pomagać sprzedawcom jeszcze bardziej im psujecie interes. 

oznacz moderatorów