anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy mogę wysłać przedmioty z dwóch aukcji jedną przesyłką?

ja-rek
#7 Wielbiciel#

dzień dobry,

kupujący zapłacił dziś za dwie wylicytowane aukcje.

Zapłacił za oba przedmioty oddzielnie tzn. zapłacił podwójne koszty przesyłki mimo, że wskazał ten sam adres.

Czy mogę oba przedmioty wysłać jedną przesyłką i wprowadzić ten sam numer śledzenia przy obu przesyłkach i zwrócić nadpłatę kupującemu?

dziękuję!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz ale czy tego chcesz ? skoro kupujący nie reaguje i nie prosi o taką wysyłkę, pamiętaj że zawsze jest niepewność, kupujący może napisać ze otrzymał 1przedmiot, jak tak wyślesz to udokumentuj to, dogadaj się z kupującym w tej kwestii i zwróć za jedną przesyłkę.

oznacz moderatorów

ja-rek
#7 Wielbiciel#

Sprawa z kupującym jest "załatwiona". Bardziej się zastanawiam, czy Allegro w jakiś sposób tego systemowo (np. przez regulamin) nie zabroniło. W końcu, patrząc na opłacone zamówienia, powinny być dwie przesyłki do kupującego.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ja-rek To zależy, czy kupujący osobno opłacił te licytacje, czy razem. Jeśli osobno, a wyślesz w jednej przesyłce, to drugie zamówienie będzie widniało w jakości sprzedaży jako niewysłane. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ja-rek
#7 Wielbiciel#

Będzie widniało jako niewysłane, ale przecież mogę ręcznie dodać numer przesyłki (który będzie przypisany też do innej paczki) i oznaczyć jako "wysłane".

oznacz moderatorów