anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy nadam paczkę Allegro kurier DPD w automacie paczkowym DPD Pickup Station?

kupujez
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, zamierzam wprowadzić do oferty dostawę kurierem DPD poprzez Allegro Kurier DPD.

Wiem, że taką paczkę nadam w punkcie DPD bez problemu, niestety do żadnego mi po drodze.
Czy taką paczkę mogę nadać bez problemu w automacie paczkowym DPD "DPD Pickup Station"   ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Z moich informacji wynika że tak można, ale dla 100% zapytajmy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kupujez dzień dobry! W ramach Wysyłam z Allegro nie ma możliwości nadania przesyłek w DPD Pickup Station. Aby korzystać z tej metody nadania trzeba wygenerować etykietę w aplikacji przewoźnika. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kupujez
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, czyli musiałbym mieć umowę z DPD. Szkoda, że allegro wymusza do oznaczenia smart któregoś z kurierów dpd, ups lub pocztę, a nie może to być inpost. Bo z żadnym nie jest mi po drodze by nadawać w punkcie, a zbyt mało osób u mnie wybiera tą opcję by generować podjazdy kuriera, łatwiej podrzucić te kilka paczek w miesiącu.

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam 

oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Paczki Allegro DPD można z powodzeniem bez dodatkowych opłat nadać w "paczkomatach" DPD Pickup Station (korzystając z WzA). Po wydrukowaniu etykiety skanujesz jej kod w aplikacji DPD i wybierasz paczkomat nadawczy.

oznacz moderatorów