anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystąpił błąd komunikacji z API przewoźnika

Elektronikamixx
#7 Wielbiciel#

Witam! Nie mogę nadać paczki z allegro przez allegro inpost kurier ponieważ wyświetla mi się błąd Wystąpił błąd komunikacji z API przewoźnika.

Do tej pory mialem tylko allegro inpost paczkomat i też nie moglem generowac etykiety bezposrednio na allegro przez ten post ale uzywalem managerpaczek stony internetowej i tam importowalem wszystkie przesylki z allegro paczkomat inpost i tam robilem etykiete. Moze mi ktos w koncu to wyjasnic jak to cos naprawic zeby moc szybko i sprawnie robic te etykiety i wysylac przez allegro? DODAM ZE DOSTALEM JUZ PORADNIK O TYM CALYM API UMOWACH Z KURIERAMI ITD ITP I JAK TO WSZYSTKO USTAWIC! Korzystam wiec ze strony managerprzesylek paczkomaty inpost i tam WYGENEROWALEM jakies tokeny : Lista tokenów do Geowidgetu: " mam jakies 2 nawet nie wiem po co to jest i jest i ApiShipx tez mam wygenerowane jakies 2 kody dlugie .. i ciagle mi wywala ten blad. I na chwile obecna musze wyslac paczke a nie mam takiej mozliwosci ... poniewaz wyskakuje mi to na stronie Zamówienie Allegro nie jest przesyłką typu Kurier InPost. Szukasz przesyłek Allegro miniKurier24 InPost, Allegro Kurier24 InPost i Allegro Paczkomaty24/7 InPost? Znajdziesz je w menu głównym w zakładce ALLEGRO POOOOOMOOOOCYYYY

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Elektronikamixx Sprawdź proszę czy masz uregulowane opłaty w InPost. Zdarza się, że opóźnienia w płatnościach powodują taki problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Elektronikamixx
#7 Wielbiciel#

Chodzi o to że od samego początku mi taki błąd wywala ledwo po założeniu tego API już na pierwszej przesyłce miałem taki problem i wtedy to już zostawiłem i przeniosłem się na manager przesyłek InPost ale działało to tylko w przypadku paczkomatow a teraz jak ktoś wybrał dostawę kurierem to już nie przeszło na manager wgl nie miałem opcji żeby importować z allegro ponieważ to jest kurier a manager InPost obsługuje paczkomaty 

oznacz moderatorów

Elektronikamixx
#7 Wielbiciel#

Moze coś zle skonfigurowałem to API ale robiłem to 2 razy korzystając z instrukcji wyslenej mi tutaj już przez innego moderatora już z 2 miesiące temu 

oznacz moderatorów

WR1501
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. Czy udało się Panu rozwiązać problem?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@WR1501 a wyskakujące okienka w przeglądarce masz odblokowane?

oznacz moderatorów