anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ta wiadomość jest prawdziwa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:110883909
#7 Wielbiciel#

Przed chwilą dostałam wiadomość, którą mi wysłano z adresu badanie@smartpanels.com.pl - nie wiem, czy jest ona prawdziwa, bo niby firma ma dobre opinie... ale po drugiej stronie być może znowu próbują mnie okraść z danych osobowych (nic nie wpisuję). Mogę przesłać maila, jeśli coś będzie nie tak. Poniżej wstawiam treść, mogę przekazać dalej maila jeżeli trzeba.

 

Spoiler

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do o udział w badaniu, które agencja badawcza Danae realizuje na zlecenie serwisu Allegro. Badanie ma na celu poznanie opinii użytkowników Allegro na temat tego serwisu. Bardzo interesują nas opinie zarówno stałych użytkowników, jak i osób, które z Allegro korzystają rzadko lub wręcz przestały z niego korzystać.

Państwa adres został wylosowany z bazy użytkowników Allegro, którzy wyrazili zgodę na udział w badaniach marketingowych realizowanych lub zlecanych przez Allegro. Udział w badaniu jest anonimowy, co oznacza, że Allegro otrzyma jedynie zbiorcze podsumowanie wywiadów, bez ich przypisania do konkretnych użytkowników.

Prosimy o Państwa udział w badaniu wypełniając ankietę internetową:

[edycja]

Prosimy o wypełnienie ankiety w ciągu 4 dni od otrzymania maila.

W przypadku ewentualnych niejasności lub potrzeby pozyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu na adres mailowy: badanie@smartpanels.com.pl

Z góry dziękujemy za współpracę.

Piotr [edycja]
ekspert ds. badań marketingowych

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110883909 Potwierdzam, że współpracujemy z tą agencją badawczą i obecnie prowadzona jest rekrutacja do badania dotyczącego dostaw i nadawania przesyłek.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:110883909
#7 Wielbiciel#

Tak myślałam, że to będzie raczej legalne, a nie to co jakieś oszusty które chcą wyłudzić informacje  😅

oznacz moderatorów