anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wysyłając paczkę w usłudze DPD przez Allegro wiecie ile zapłacicie ?

AS-111-AS
#7 Wielbiciel#

Wysłałem paczkę przez DPD przez Allegro. Allegro naliczyło mi 12,99 za tą paczkę. Czy jest możliwość że później będę musiał dopłacić za paczkę która spełnia wszystkie warunki?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Halfrunt
#18 Luminarz#

Mogą naliczać dopłaty, za różne niezgodności, lepiej rób zdjęcia paczek przed wysyłką, np. na wadze i przy miarce, albo z naklejoną etykietą adresową by mieć pogląd na rozmiar.

oznacz moderatorów

AS-111-AS
#7 Wielbiciel#

Dzięki, moja paczka spełniła wszystkie standardy.  A i tak doliczyli mi dopłaty. Według mnie nie wiemy ile zapłacimy. Możesz wysłać mała paczkę a przez kupującego będziesz miał dopłaty.Nie wiesz co on wybierze a Tobie doliczą te dopłaty.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@AS-111-AS 
Dla usługi Allegro Kurier DPD przekierowania zlecane przez Adresata, zwroty nieodebranych przesyłek przez Adresata, etc. - nie są objęte tą usługą i opłaty dodatkowe z tego tytułu obciążają Sprzedającego

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

KATTOWICE
#7 Wielbiciel#

To wszystko jest dziwne bo wysyłałem 6 dokładnie takich samych przesyłek, 4 z nich były potraktowane jako gabaryt A, a dwie jako D ...

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Od kiedy DPD ma gabaryty InPostu?

oznacz moderatorów

defender118
#7 Wielbiciel#

Jesli jestes pewny ze przesylka miala gabaryt A zglos reklamacje allegro. Mialem kilka przypadkow i zawsze uznawali i wypłacali zwrot

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ja wiem , że nie opłaci się korzystać z takiej formy wysyłki .

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Sprawa jest bardzo prosta - korzystaj ze swojego przewoźnika - tam masz wszystko jasno ustalone. Po co Ci Allegro DPD? - żeby dopłacać do wysyłek? To jest chore...

 

oznacz moderatorów