anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zamknięcie sklepu będzie miało wpływ na wypłatę środków?

KuaJT
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj dowiedziałem się, że mój sklep został zablokowany i nie wiem dlaczego. Mam w funduszach do wypłaty jeszcze ponad 2000 polskich monet, dopiero w październiku wszystkie te środki zostaną przeniesione do funduszy wypłacalnych. Czy jeśli mój sklep został zamknięty, czy nadal mogę otrzymać pieniądze? i czy będzie to miało wpływ na czas ekstrakcji?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Powód blokady otrzymujesz meilowo a co trzeba zrobić aby go odblokować możesz dowiedzieć się w korespondencji z Działem bezpieczeństwa allegro .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KuaJT Żeby wypłacić środki, musisz mieć odblokowane konto. Napisz do Działu Bezpieczeństwa przez formularz kontaktowy i wyjaśnij powód blokady; https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

KuaJT
#8 Zapaleniec#

Przepraszam, nie rozumiem, co masz na myśli. Czy jeśli nie zarejestruję ponownie sklepu, który będzie mógł być obsługiwany, czy środki zgromadzone w moim sklepie nie zostaną pobrane?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KuaJT Obecnie na koncie KuaJT masz środki oczekujące (waiting). Żeby te środki mogły zostać wypłacone, musisz odblokować swoje konto. 

Żeby konto mogło zostać odblokowane, napisz do Działu Bezpieczeństwa przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A co się stanie jakby nie odblokowali mu konta?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Jeśli oprócz blokady konta zostały również zablokowane wypłaty, to użytkownik będzie musiał odblokować swoje konto na Allegro, żeby zlecić wypłatę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zrozumiałem, pytanie- co się stanie ze środkami jak konto-z jakiegoś powodu nie zostanie odblokowane. Były tu narzekania że Allegro przetrzymuje 'bezprawnie" środki, co ma wówczas zrobić użytkownik?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Środki będą cały czas na koncie gotowe do wypłaty (po odblokowaniu konta). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Domyślam się, doprecyzuje- sprzedajacy nigdy nie uzyska dostępu do konta> nie odblokują mu go, chce odzyskać środki >co ma zrobić?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Wyjaśnić przyczynę blokady na koncie z Działem Bezpieczeństwa. Jeśli nie będzie takiej możliwości, to otrzyma indywidualne wskazówki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów