anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DAC7 wiadomość a nie przekroczenie limitu

midi6
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Otrzymałem wiadomość z żądaniem uzupełnienia danych zgodnie z DAC7 le problem jest taki że sfinalizowanych transakcji w ciągu 2 lat miałem 2740zł i 2 transakcje na 3800 i 3500 które nie zostały sfinalizowane (konto gość i nie zapłacił a drugi fikcyjny adres na fikcyjnym koncie) transakcję te reklamowałem i otrzymałem zwrot prowizji po czym sprzedałem poza allegro, wiec gdy dostałem email odpisałem grzecznie że nie przekroczyłem limitu 2000 euro i nie podlegam obowiązkowi przekazania danych co odpisuje allegro ? 

"

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość.

Tak jak wspomniał poprzedni Doradca z naszych ustaleń wynika, iż informacja została przekazana prawidłowo.  

W przypadku transakcji na Allegro Lokalnie, bierzemy pod uwagę wszystkie sfinalizowane transakcje (to znaczy opłacone i za pobraniem, odbiór osobisty). 

Pozdrawiam"

Czy jest jakaś szansa że ktoś się tam zainteresuje, czy uprawiają spychologię bo sami nie wiedzą co robić ??  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@midi6 widzę, że odpowiedź, którą tutaj cytujesz - otrzymałeś od naszego doradcy dzisiaj o godz. 18:17. Kolejną otrzymasz tak szybko, jak to tylko będzie możliwe, ponieważ doradcy odpowiadają na zgłoszenia w kolejności ich otrzymania. Na pewno otrzymasz od nas odpowiedź, nie pozostawimy Cię bez pomocy.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

midi6
#8 Zapaleniec#

I jak zwykle!

to jest odpowiedź która miała mi pomóc... to jest wasze wsparcie...

 

"Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość.

Bardzo mi przykro ale analiza została przeprowadzona poprawnie.

Pozdrawiam"

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

Elektron5
#9 Pomysłodawca#

Chopie, czego ty się boisz? Patrz na taką ilość lewizny, to pierwszy z brzegu przykład https://allegrolokalnie.pl/uzytkownik/bowmario

Chyba nie sądzisz, że najpierw będą trzepać ciebie z jakimiś 3 ofertami. Chociaż to kraj absurdu jeśli chodzi o kontrole i ślizganie się lewusów, więc kto wie, może ma dobre plecy w swoim rejonie, że go nikt nie tyka. 

oznacz moderatorów

midi6
#8 Zapaleniec#

Bardziej denerwuje mnie fakt jak oni ludzi traktują bo nie wyślę im tych danych i w poważaniu mam to że zablokują mi sprzedaż...

Z drugiej strony to jeśli będą kogoś kontrolować to pewnie mnie bo mam działalność usługową o zupełnie innym profilu i jak wykażą w kontroli że jestem "hurtowym handlarzem na allegro (2740zł przez 2 lata :D)" to dostane po głowie... 

oznacz moderatorów

midi6
#8 Zapaleniec#

po raz kolejny dostaję taką odpowiedź..... to nazywacie pomocą i wsparciem? 

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość.

Na Allegro Lokalnie bierzemy pod uwagę wszystkie sfinalizowane (to znaczy opłacone i za pobraniem, odbiór osobisty). Do transakcji dochodzi już w momencie kliknięcia Kup i zapłać, niezależnie od rezultatu płatności.

W związku z tym, zamówienia z płatnością przy odbiorze również są brane pod uwagę.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów