anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowa dostawa - podstawa

MAMY ROZWIĄZANIE!
EQUIMM_dystr
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry.

Jestem początkującym sprzedawcą, mam konto firmowe na Allegro.pl. Przygotowaliśmy cennik dostaw i podpięliśmy pod oferty (nie licytacje). Jest on dostosowany pod wytyczne Allegro Smart, ale moje konto sprzedawcy nie spełnia jeszcze wymagań Smart. W środę zrealizowaliśmy wysyłkę, klient nie zapłacił za dostawę (tj. dostawa była za 0 zł). Chciałbym się upewnić, na jakiej podstawie klient dostał wysyłkę za 0 zł, może jakieś niedopatrzenie techniczne? Dziękuję z góry za pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@EQUIMM_dystr Cześć 🙂 Z tego, co widzę, zamówienie 3f1e3370-1832-11ef-81d0-998f93eb304d było w ramach Smart, oferta w momencie zakupy była oznaczona ikoną Smart - zweryfikuję to z odpowiednim zespołem. 🙂 

oznacz moderatorów
EQUIMM_dystr
#9 Pomysłodawca#

Witaj Ola, dzięki za szybkie sprawdzenie. Czekam na dalsze wieści, nasza firma jest jeszcze zielona w tych kwestiach Smartowych 🙂 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@EQUIMM_dystr Dzięki za cierpliwość 🙂 24 maja rzeczywiście nie spełniałeś warunków Smarta, ale zamówienie jest z 22 maja, a tego dnia miałeś neutralną jakość, więc kwalifikowałeś się do Smarta! 🙂 

Żeby mieć Smarta, wystarczy spełniać 1 z 3 warunków:
  • poziom jakości sprzedaży na jego koncie jest wyższy niż Neutralny lub co najmniej Neutralny na wszystkich jego kontach
  • ma co najmniej 5 unikalnych pozytywnych ocen transakcji (łapek w górę) w ciągu ostatnich 12 miesięcy oraz ma średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98%
  • ma tytuł Super Sprzedawcy.

https://help.allegro.com/sell/pl/a/co-zrobic-aby-moje-oferty-byly-oznaczone-ikona-allegro-smart-Agbz... 

oznacz moderatorów
EQUIMM_dystr
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję i wszystko jasne 🙂

oznacz moderatorów