anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowy kurier DPD pobranie allegro Smart przy zakupach za 60 zł

MAMY ROZWIĄZANIE!
Jemzdrowo24_pl
#8 Zapaleniec#

Witajcie,

mam pytanie dotyczące darmowej przesyłki pobraniowej Allegro Smart. Klient właśnie dokonał zakupu z wyborem tej formy płatności. Problem w tym, że zakup jest na kwotę 60 zł. W świetle obowiązujących zasad taka przesyłka powinna mu przysługiwać za darmo przy zakupach na kwotę większą niż 80 zł. Zgłosiłam sprawę do allegro, jest rozpatrywana więc trochę to pewnie potrwa. Czy ktoś z Was może mi wcześniej wytłumaczyć, czy to błąd serwisu czy jakaś nowa "promocja" dla kupujących, której nie zarejestrowałam?

Z góry dziękuję i pozdrawiam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@Jemzdrowo24_pl jest promocja wybrańcy mają poniżej tej kwoty do końca marca 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Jemzdrowo24_pl
#8 Zapaleniec#

@kostas11 dziękuję, coś mnie ominęło 😉 Powiedz mi jeszcze proszę jak my płacimy "za tę promocję"? 3,99 czy normalne koszty pobrania? 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Jemzdrowo24_pl  tu masz więcej 🙂

Od 4 grudnia wybranym grupom kupujących udostępnimy promocyjne warunki darmowej dostawy z Allegro Smart! Dzięki temu zachęcimy klientów do większych i częstszych zakupów.

Na czym polegają promocje

Każdej wybranej grupie kupujących umożliwiamy skorzystanie tylko z jednej promocji. Jak to działa? Wystarczy, że Twoi klienci zrobią zakupy w ofertach oznaczonych Allegro Smart!:

Co to dla Ciebie oznacza

Nie musisz nic zmieniać w Twoich ofertach. Jeśli zauważysz, że niektórzy klienci zrobili u Ciebie zakupy z dostawą Allegro Smart!, choć kwota za ich zamówienie nie przekroczyła 40 zł lub wybrali dostawę Allegro Smart! z kurierem dla kwoty mniejszej niż 100 zł – oznacza to, że skorzystali z jednej z promocji.

Co z rozliczaniem kosztów dostawy

Dla zamówień do 99,99 zł

  • W przypadku metod dostawy, za które zwykle doliczamy koszt dostawy do Twoich rozliczeń z Allegro – tym razem nie doliczymy go.
  • Za metody dostawy, za które otrzymujesz zwykle środki – otrzymasz przelewem pełną kwotę kosztu dostawy.

Dla zamówień od 100 zł

  • Koszt dostawy zamówień od 100 zł nie jest objęty promocją. Rozliczysz go tak, jak do tej pory.

Jak długo potrwają promocje

Wszystkie akcje promocyjne trwają od 4 grudnia do 3 marca 2021 roku.

Chcesz poznać lepiej szczegóły promocji? Zajrzyj do Aktualności i dowiedz się więcej.

Pozdrawiamy
Zespół Allegro

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Jemzdrowo24_pl
#8 Zapaleniec#

Dziękuję Ci 🙂

oznacz moderatorów