anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego allegro usuwa moje aucje

MAMY ROZWIĄZANIE!
dapis_2008
#8 Zapaleniec#

allegro usuwa moje oferty, ale naprawdę nie wiem z jakiego powodu, czy mogę uzyskać informację z jakiego konkretnego powodu, bo naprawdę nie wiem, np. w emailu piszą : 

Dzień dobry,

Usunęliśmy Twoją ofertę, ponieważ naruszała nasze zasady. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

W opisie oferty nie możesz zamieszczać informacji, które nie odnoszą się do oferowanego produktu.

Usuń z opisu dane kontaktowe, informacje dotyczące przelewu lub też numeru rachunku bankowego.

naprawdę nie wiem co jest źle, proszę o pomoc

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Usuń z opisu dane kontaktowe, informacje dotyczące przelewu lub też numeru rachunku bankowego.

oznacz moderatorów
dapis_2008
#8 Zapaleniec#

ale właśnie nie mam tych danych w opisie

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dapis_2008 Cześć. 🙂 Na zdjęciach w ofertach jest widoczny numer telefonu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
dapis_2008
#8 Zapaleniec#

dziękuję za informację, a żeby nie popełniać błędu, mogę gdzieś wysłać poprawiony opis aukcji, aby ktoś ją sprawdził i powiedział że tytuł, opis i zdjęcia są ok, i nie zawierają żadnych błędów, aby być pewnym że aukcja nie zostanie znów usunięta, będę wdzięczny za odpowiedz,

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dapis_2008 Możesz podesłać ofertę tutaj, na Gadane, społeczność na pewno chętnie Ci coś podpowie, ale to Ty sam przede wszystkim powinieneś zorientować się we własnych ofertach. 

Zachęcam Cię do udziału w bezpłatnym kursie od Akademii Allegro, który z pewnością okaże się przydatny: https://allegro.pl/akademia/poznaj-wytyczne-opisow-ofert-i-zdjec-na-allegro 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów