anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego atakujecie mnie meilami

Client:48636875
#7 Wielbiciel#

Witam sprzedałem zegarek longines otóż w przeciągu bodajże 5 minut dwie osoby kupiły ten sam zegarek lecz ten drugi kupują wpłacił jako pierwszy i zegarek mu wysłałem Otóż kilka dni później ten który kupił jako pierwszy chce zegarek wiec przedstawiłem sprawę panu z Kielc i chciałem oddać pieniądze lecz dogadaliśmy się że wyślę mu inny zegarek na co przystał i też tak uczyniłem Wysłałem wam nr przesyłki itp To nie jest mój problem że kupujący nie odpowiada a was proszę przestańcie mnie męczyć Krzysztof 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:48636875 jeśli wystawiłeś jedną sztukę to jak mogły kupić dwie osoby ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:48636875
#7 Wielbiciel#

Zapytaj allegro

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może omyłkowo wpisałeś większą ilość niż 1 sztuka. Normalnie nie da się wygrać kilku osobom tej samej sztuki jak jest tylko jedna wystawiona .

oznacz moderatorów

Client:48636875
#7 Wielbiciel#

Skoro wiesz lepiej jest data i godzina jak minuty różnica bodajże 5 min 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48636875 Cześć. Dwie osoby mogły zakupić ten sam zegarek, ponieważ wystawiłeś z nim dwie oferty na Allegro Lokalnie: eeec071a-fbaf-4468-be3d-df245b4db331 i 8cda4c80-6c6a-42be-8e12-a28299d73e39. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:48636875
#7 Wielbiciel#

Witam skoro tak pani twierdzi Ok więc proszę coś z tym zrobić by nie przysłano już e-mail gdyż ten gość z Kielc wziął inny zegarek który mu wysłałem i odebrał Uważam sprawę za zamkniętą dzięki Krzysztof 

Screenshot_20220408-132500_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48636875 Prześlij nam proszę numer listu przewozowego paczki lub inne potwierdzenie nadania przez ten formularz

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:48636875
#7 Wielbiciel#

Proszę sprawdzić już wystarczy wysłam zdjęcia .Na tym koniec sprawdzicie sobie co po wysyłałem do was jestem już zmęczony wiecznym pisaniem 

oznacz moderatorów