anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego aukcje z kosmicznymi cenami mają znacznik SUPER CENA?

MAMY ROZWIĄZANIE!
klockiwawa
#8 Zapaleniec#

klockiwawa_0-1625744959960.png

Defnitywnie coś tu jest nie halo.

oznacz moderatorów
50 ODPOWIEDZI 50
annas14-firma
#16 Inspirator#

Nie chcę otwierać nowego wątku w sprawie "SUPER CENA" ale dla tych co bardzo chcą "dostać" taki znaczek, a jeszcze nie zorientowali się jak to robi już wielu sprzedawców, to krótka instrukcja:

- wystawiasz wiele ofert powiązanych z tym samym produktem z bazy

- oferty muszą być wystawione z co najmniej dwóch różnych kont  

- na wybranym koncie, które spełnia pozostałe warunki programu, obniżasz cenę (wystarczy o 1 grosz) 

Mistrzowie robią to wykorzystując istniejący w bazie produkt, do którego ktoś wykupił usługę promowania. Z reguły oferty tego "zająca" mają wyższą cenę bo właściciel musi pokryć koszty promowania.

PS Przykłady? Można je łatwo znaleźć sprawdzając dane sprzedawców wybranego produktu objętego programem. Czasem wystarczy przejrzeć nazwy kont - wielu się nie wysila i dla własnej wygody używa podobnych nazw.

oznacz moderatorów
Zlota_Lapka
#9 Pomysłodawca#

Podbiję temat. W jaki sposób mogę uzyskać znaczek Super Cena przy produkcie? Mam najtańszy produkt na allegro i znaczka brak, za to co najmniej 3 gigantów go ma, przy wyższej cenie. To samo tyczy się aukcji obejmujących produkty ze sztywnymi cenami wyznaczonymi przez producenta. Czyli wszystkie dostępne aukcje danego produktu mają tę samą cenę, a np. jedynie dwa z nich znaczek Super Cena.

oznacz moderatorów
Zlota_Lapka
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Zlota_Lapka W tym artykule znajdziesz listę warunków, którą należy spełnić, by oznaczenie pojawiło się w Twoich ofertach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Zlota_Lapka
#9 Pomysłodawca#

Wg mnie spełniam wszystkie warunki, a jednak nie mam takiego oznaczenia.

oznacz moderatorów
Pengano
#13 Ambasador#

To są nieprawdziwe warunki. Proszę nie wprowadzać w błąd.

oznacz moderatorów
Zlota_Lapka
#9 Pomysłodawca#

@nat_not podaję przykład. Z jakiego względu aukcja Zoona ma ikonę super ceny jako jedyna?

https://allegro.pl/listing?string=vebiot%20neoplasmoxan%20dog

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Zlota_Lapka @Pengano Oznaczone oferty spełniają warunki podane w artykule, który wskazałam.

Zwracam również Waszą uwagę na zapis:

Możemy nie przyznać oznaczenia, nawet gdy oferta spełni powyższe warunki, jeżeli oferta nie jest atrakcyjna dla kupujących biorąc pod uwagę aktualne ceny rynkowe, panujące trendy sprzedażowe występujące w kategoriach Allegro, w tym sezonowość, unikalność towaru, potencjał sprzedażowy towaru w Allegro, rozpoznawalność i częstotliwość wyszukiwania towaru przez kupujących, jakość towaru (w tym jakość materiału, z którego jest wykonany), posiadanie przez towar odpowiednich atestów, warunki dostawy, okres gwarancji, jakość opisu, zdjęć i szablonu oferty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Zlota_Lapka
#9 Pomysłodawca#

@nat_not rozumiem, że w podanym przykładzie jedynie aukcja sklepu Zoona zasługuje na super cenę, a pozostałe 7 sklepów, które mają warunki identyczne lub lepsze już nie. W takim razie zapytam konkretnie - którego warunku Super Ceny nie spełnia moja oferta? 

https://allegro.pl/oferta/vebiot-neoplasmoxan-dog-60-tabletek-oryginalny-11973004339

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Zlota_Lapka O szczegóły dopytaj bezpośrednio w Strefie Okazji: strefaokazji_kontakt@allegro.pl.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Pengano
#13 Ambasador#

To nieprawda. Ja miałem w pewnym okresie ceny na podręczniki trzy razy wyższe niż rynkowe, a mimo to pojawiła się Super Cena. Nie ma jasnych zasad.

oznacz moderatorów