anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego dwie przesyłki do jednego zamówienia kuriera ?

Partner24h
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_pomocy!

zam.  c4850e70-1cd9-11ef-8c7b-673b6ba3c4a2

 szykuję jedną etykietę przez integrację BL - końcówka 346U, paczka wyszła. w karcie zamówienia mam dwie przesyłki, a druga nie moja. wyglądają na powiązane ??! paczka 1 z 2 i 2 z 2 
w integracji mam tylko jedną paczkę, tę pierwszą.
nie rozumiem tego stanu rzeczy, co to się podziało się. płacę za dwie przesyłki ? wysyłam dwie paczki ? 
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

Może 2 razy wygenerowałeś list.

oznacz moderatorów

Partner24h
#7 Wielbiciel#

Technicznie niemożliwe, na liście zamówionych przesyłek w mojej integracji tej drugiej przesyłki nie mam. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Partner24h Do tego zamówienia zostały wygenerowane 2 etykiety w odstępie kilku minut. Etykieta 1000765514346U została wygenerowana jako pierwsza i nie jest wykorzystana - tutaj szczegóły.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Partner24h
#7 Wielbiciel#

Tak, ja też to widzę. Tylko dochodzę dlaczego tak się stało, bo nie widzę ani zlecenia w swojej integracji ani anulacji tego nieużywanego zamówienia kurierskiego. Zastanawiam się także czy nie zostanę obciążony kosztami tego drugiego zlecenia.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Partner24h Jeśli problem pojawił się przy korzystaniu z zewnętrznego narzędzia, sugeruję bezpośredni kontakt ze wsparciem technicznym Baselinkera. 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Partner24h
#7 Wielbiciel#

swoją droga tak też zrobię, choć jak w wspomniałem na wstępie w integracji nie ma śladu po drugim zamówieniu przesyłki ani jej anulacji. tak jakby  w integracji nie istniała nigdy. zatem skąd w allegro przesyłka (wielopaczkowa 1 z 2  i 2 z 2 ) o różnych numerach.

oznacz moderatorów