anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego konsultanci nie odpowiadają na wiadomości?

FishBeat
#12 Orędownik#

23-04-2024 zostało złożone zgłoszenie nr: 41576208, dostaliśmy standardową odpowiedź kopiuj-wklej. Zadaliśmy dodatkowe pytanie (chyba niewygodne) i koniec odpowiedzi. Po dwóch dniach delikatnie się przypomnieliśmy wysyłając kolejną wiadomość z informacją, że nadal czekamy na odpowiedź i do tej pory nic, a minął już prawie miesiąc. Moderatorki tutaj wielokrotnie piszą o tym, żeby nie zakładać nowych zgłoszeń bo lądują one na koniec kolejki więc pytam ile można jeszcze czekać na odpowiedź? Od sprzedawców wymagacie odpowiedzi w 24h.

Widać podwójne standardy Allegro.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@FishBeat Cześć! Dziękuję za sygnał. Skontaktowałam się z odpowiednim zespołem i ponagliłam tę sprawę. Otrzymasz odpowiedź. 

oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

Minął kolejny tydzień i pomimo Twoich ponagleń nadal konsultanci olewają sprawę (brak odpowiedzi). Czemu tak się dzieje?

oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

Halo? Teraz widzę, że nawet moderatorzy przestali odpisywać, a jak nie było odpowiedzi tak nadal nie ma. Brawo Wy i Wasze dwulicowe standardy! @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@FishBeat Przykro mi, że czekasz, ale ponagliłam Twoją sprawę. Niestety nie mam wpływu na to, jak szybko te zgłoszenia są rozpatrywane — to zależy od liczby zgłoszeń w danym okresie. 

oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

Dzięki za radę, teraz niech sprzedawcy w dyskusjach też niech odpisują, "Niestety nie mam wpływu na to, jak szybko te zgłoszenia są rozpatrywane — to zależy od liczby zgłoszeń w danym okresie. " - luzik 😂🤣

... a nie czekaj, w tą stronę to tak nie działa, hueh 😴

oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

Minęły już 3 tygodnie i nadal nie mam odpowiedzi pomimo zapewnień. Proszę nie pisać, że odpowiedzi są udzielane wedle zgłoszeń ponieważ późniejsze zgłoszenie już otrzymało odpowiedź.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FishBeat przykro mi, że nie otrzymałeś odpowiedzi. Ponownie skontaktowałam się z osobami z odpowiedniego działu w tej sprawie, mam nadzieję, że to pomoże. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

@ka_nika   jest banalna i prosta odpowiedź konsultanci nie czytają pytań i nie rozwiązują zgłoszeń . Lub zgłoszenia są pomijane 

Ja od ponad 1,5 miesiąca nie otrzymałem odpowiedzi na moje zgłoszenie, 

oznacz moderatorów

AMAZONVALUEFINDS
#3 Debiutant#

Jakość obsługi klienta pozostawia wiele do życzenia, i szczerze mówiąc, Allegro powinno zainwestować w udoskonalenie obsługi klienta dla sprzedawców. To my generujemy przychody dla Allegro, a wydaje się, że tylko kupujący mają łatwy dostęp do pomocy.

 
 
oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Bo doradcy nie czytają pytań wysłanych przez formularz kontaktowy i to się nie zmieni i dlatego użytkownicy nie otrzymują odpowiedzi 

oznacz moderatorów