anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam ujemne saldo? Sprzedałem 5 rzeczy po 2 zł i mam prawie 6 zł na minus na saldzie

SuperMegaShop24
#7 Wielbiciel#

Mam prawie 6 zł na minus na saldzie, mimo że sprzedałem 5 rzeczy po 2zł. Gdzie się podziały pieniądze ze sprzedaży? Powinienem być 4zł na plus.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@SuperMegaShop24 czy chodzi Ci że więcej zapłaciłeś opłat niż masz przychodu, przy tak tanich produktach to normalne bo biorą prowizję od kosztów wysyłki 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SuperMegaShop24
#7 Wielbiciel#

w sensie chodzi o to że na jednym produkcie jest 0,31 prowizji i 1zł opłaty transakcyjnej. Więc groszowe sprawy powinny być na +

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Prowizji od wysyłki nie wliczyłeś, jakieś 1.10 za paczkomat, kurier jeszcze drożej itp.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

opłaty cię zjadły 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SuperMegaShop24 + prowizja od kosztów wysyłki i jesteś w plecy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

No jak to gdzie allegro zabrało. 1zł od sprzedaży rzeczy + 10-20% prowizji + prowizja od kosztów wysyłki. Z rzeczy sprzedanej za 5zł dostaję około 2.30, jak wybierze kuriera to mniej. Przy takich po 2zł bez abonamentu to tylko dopłacisz.

oznacz moderatorów

SuperMegaShop24
#7 Wielbiciel#

to była wysyłka elektroniczna na mail

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

To może druga prowizja do promowanych albo jakaś minimalna prowizja w kategorii.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@SuperMegaShop24 Wszystkie informacje na temat opłat znajdziesz w "rozliczeniach z Allegro". W Twoim wypadku jest to prowizja od sprzedaży i jednostkowa opłata transakcyjna. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@SuperMegaShop24 Tu nie opłaca się takich tanich rzeczy sprzedawać, a za chwile ani sprzedawać ani kupować.

oznacz moderatorów