anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka na Litwę

KDM100pl
#10 Popularyzator#

Witam

Klientka pyta czy zrobię wysyłkę na Litwę (?) 

Oczywiście tak ... ale jak ?

Czy InPost zabierze taką paczuszkę czy muszę innym sposobem ?

 

Pozdrawiam KDM100.pl

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KDM100pl aby wysłać zamówienie na Litwę, powinieneś udostępnić wysyłkę do tego kraju. Tutaj możesz sprawdzić ceny dostawy międzynarodowej. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

KDM100pl
#10 Popularyzator#

Hmm, gdzie udostępnię wysyłkę na Litwę ?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@KDM100pl Ja osobiście wysyłki na Litwę robiłem dotychczas jedynie Pocztą Polską ,w sumie bez zastrzeżeń . Koszty dostawy znajdziesz w cenniku dostawcy i przekaż je klientowi .

oznacz moderatorów

KDM100pl
#10 Popularyzator#

Pocztą Polską za 29,99 zł ?!

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@KDM100pl No nie wiem ,ja mam małe gabaryty i wysyłam jako list polecony to za taką kwotę jak podałeś by poszedł ale jak wszedłem na ceny paczek to do 1 kg na Litwę wyświetla się 63 zł ,do 2 kg już 72 zł . Wejdź na cenniki i dobrze sprawdź strefę w której masz Litwę lub podpytaj na swojej poczcie . Wszystko zależy od gabarytu.

oznacz moderatorów

KDM100pl
#10 Popularyzator#

W cenniku Poczty Polskiej widnieje:

Zrzut ekranu 2024-08-01 155423.png 

Chodzi mi też o to jak jak ogarnąć przelewy.

W rubryczce udostępniania wysyłki na Litwę wpisuję kwotę jaką uda mi się ustalić np z PP ?

Mam wtedy możliwość wygenerować etykietę ?

Czyli muszę najpierw uzgodnić ile będzie wynosił ciężar zamówionego towaru, żeby wiedzieć jaka będzie opłata za wysłanie ... 🤔

oznacz moderatorów

lagobonito
#9 Pomysłodawca#

Hej ,

najpierw zważ paczkę, usługa listowa którą przedstawiłeś na PP jest do 2 kg, i to jest cennich dla nierejestrowanych, czyli nici z poszukiwań  i odszkodowania, jest paczka gdzieś utknie lub zaginie .

Nie radziłbym wysyłaś czegokolwiek jako przesyłka nierejestrowana. Najtańszy zagraniczny priorytet polecony w wadze do 0,35kg kosztuje 26 zł, potem cena rośnie w kolejnych przedziałach wagowych
Pamiętaj też, że Allegro pobiera prowizję od kosztu dostawy, czyli trzeba doliczyc ok 15% do kosztu wysyłki, tak aby nie dopłacać do paczki.

Etykiety raczej nie wygenerujesz, przesyłke musisz nadać i opłacić na poczcie 😕 

Jesli to jest jakaś większa paczka to poszukaj jakiegoś brokera kurierów w internecie, u którego można opłacić i zlecić podjazd po paczkę.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów