anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Notoryczny brak realizacji podjazdu Allegro Kurier DPD

foxystore
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry.

Szukam rozwiązania gdyż borykam się z notorycznym brakiem podjazdu kuriera po zamówione paczki.

Zlecenie jest zrobione - paczka jest zarejestrowana u kuriera - kurier nie odbiera paczki w wyznaczonym dniu (a odbiór zlecony z wyprzedzeniem na spokojnie by mógł zdążyć i zaplanować sobie trasę)

Po zgłaszaniu problemu na allegro pomoc nic nie zostaje pchnięte.

Zgłosiłem już 2 reklamacje i kolejne zamówienie już 4 dzień nie jest zrealizowane. 

Nie ma reguły czy wysyłam na PL czy CZK (tu po odbiorze paczka idzie nawet do tygodnia :/)

Przewoźnik tłumaczy się że z "powodów serwisowych" podjazd nie został zrealizowany a tłumaczenie i rozwinięcie sformułowania "powodów serwisowych" tłumaczone jest - brak możliwości w danym dniu podjazdu kuriera (śmieszne)

Wiem, że można zrezygnować z danej formy dostawy (i kurier dalej będzie sobie bezkarny) ale to też wpływa na bycie konkurencyjnym na danych rynkach.

 

Wysyłam przez narzędzie Wysyłam z Allegro gdzie raz zleconej paczki nie mogę ponowić dlatego kontaktuję się z Allegro w celu ponowienia zamówienia jednak nr ponowienia dostaje raz na 2 zlecenia i bez kolejnego przypomnienia nic się nie rusza dalej. 

 

Bardzo proszę o podpowiedź, sugestie.

 

Pozdr.

Marcin z FoxyStore

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Albo samemu dostarczać do punktu albo zrezygnować z takiej formy dostawy.

oznacz moderatorów

foxystore
#9 Pomysłodawca#

Robię to na razie na odległość dlatego samemu nie bardzo wchodzi w grę.

Jednak opierając się na śledzeniu paczki to nie ma tez reguły w odbiorze i wygląda, że kurier wybiera sobie paczki jakie mu pasują.

Zlecenie niezrealizowane max 30go lipca do dziś widnieje w trackingu paczki jako zarejestrowana u kuriera (sprawa w toku w Allegro pomoc)

a zlecenie do odbioru dziś bez problemu odebrane:/

oznacz moderatorów